"Once Upon a Time in Hollywood". Polska premiera opóźniona. Kiedy zobaczymy w kinach nowy film Tarantino?

"Once Upon a Time in Hollywood" Quentina Tarantino miał światową premierę w maju w Cannes, a polska była zaplanowana na 9 sierpnia. Niestety, trzeba będzie poczekać na nią trochę dłużej.
Zobacz wideo

"Once Upon a Time in Hollywood" będzie można zobaczyć w polskich kinach tydzień później, niż wcześniej podawano. Nowa data premiery to 16 sierpnia.

W "Once Upon a Time in Hollywood" zagrał Jack Nicholson 

Nie wiadomo jeszcze, czy do tego czasu Quentin Tarantino wprowadzi poprawki do swojego najnowszego filmu. Reżyser, który rzutem na taśmę zdążył z montażem tak, by zakwalifikować się na Festiwal Filmowy w Cannes, zapowiadał, że rozważa opcję dodania jeszcze kilku scen. Być może dzięki temu zobaczymy w filmie jeszcze kilku bardzo znanych aktorów, z którymi sceny zostały usunięte w trakcie postprodukcji. Okazuje się, że jednym z nich ma być Jack Nicholson!

Widzieliśmy "Once Upon a Time in Hollywood" Quentina Tarantino. Zachwyca formą [PROSTO Z CANNES] >>

Lew Temple, aktor, który znalazł się w obsadzie "Once Upon a Time in Hollywood", opowiadał ostatnio o pracy nad produkcją. W trakcie rozmowy wymsknęło mu się nazwisko, które wcześniej w kontekście nowego filmu Tarantino się nie pojawiało. W wersji z Cannes Jacka Nicholsona nie było, aktor już w 2010 roku przeszedł na aktorską emeryturę.

Gdyby okazało się, że nie tylko udało się namówić go do zagrania w "Once Upon a Time in Hollywood", ale moglibyśmy go jeszcze raz zobaczyć na ekranie w dłuższej wersji filmu, to by było naprawdę coś.

Leonardo DiCaprio, Brad Pitt i Margot Robbie u Tarantino

W filmie Tarantino główne role grają Brad Pitt i Leonardo DiCaprio. Akcja rozgrywa się w 1969 roku w Los Angeles. Aktor Rick Dalton, była gwiazda serialu w klimacie westernu i jego przyjaciel - kaskader Cliff Booth starają się osiągnąć sukces w Hollywood, którego pod koniec lat 60. bardzo się zmienia. Tłem dla ich historii są zabójstwa dokonywane przez ludzi zapatrzonych w Charlesa Mansona. 

Oprócz Leonardo DiCaprio i Brada Pitta w obsadzie "Once Upon a Time in Hollywood" znaleźli się m.in. Margot Robbie, Al Pacino i Luke Perry. Rolę Romana Polańskiego zagrał polski aktor Rafał Zawierucha. Na planie pracowali także m.in. Tim Roth oraz James Marsden, ale niestety ich role zostały wycięte w trakcie montażu wersji przygotowanej na FF w Cannes.

Więcej o: