"Bond 25". Pech pechem, ale Daniel Craig na pierwszym oficjalnym zdjęciu z Bonda" wygląda zabójczo

"Bond 25" co rusz natrafia na jakieś trudności - dopiero co okazało się, że rolę rzuciła Grace Jones. Ale ekipa i tak pracuje pilnie, dzięki czemu dostaliśmy pierwszą paczkę oficjalnych zdjęć z filmu.
Zobacz wideo

"Bond 25" ma mieć premierę w kwietniu 2020 roku. Jak na razie coraz częściej słyszymy o kolejnych trudnościach filmowców. Najpierw zrezygnował reżyser Danny Boyle, potem Daniel Craig tak zwichnął kostkę, że musiał mieć operację. Do kompletu nieszczęść doszła eksplozja na planie, w efekcie której ranny został członek ekipy. Potem jeszcze okazało się, że pewien wojerysta zainstalował w londyńskim studio kamerę w damskiej toalecie, a z udziału w produkcji zrezygnowała legendarna Grace Jones. Mimo pasma niepowodzeń w sieci ukazało się kilka oficjalnych już zdjęć i nagrań z filmu.

>>"Bond 25" i kolejne kłopoty na planie. Grace Jones po 15 minutach na planie zrezygnowała z roli w filmie<<

"Bond 25". Oficjalne zdjęcia z planu

Daniel Craig po raz ostatni wciela się w Jamesa Bonda, ale należy przyznać, że w garniturze na tle Astona Martina wygląda nie tylko zabójczo skutecznie, ale i zabójczo elegancko.

Do tego dostaliśmy podgląd na kulisy powstawania sceny z Bondem w Astonie Martinie V8:

A tutaj pamiątkowa fotografia najlepszego agenta Jej Królewskiej Mości ze słynną londyńską gwardią:

>>"Bond 25". 49-latek ukrył kamery w damskiej toalecie na planie nowego filmu o agencie 007<<

Co wiemy o nowym Bondzie?

Producenci są bardzo tajemniczy, na razie wiemy, że akcja rozpocznie się na Jamajce, bo James Bond wycofał się z czynnej służby i tam odpoczywa. Pojawia się u niego jego stary przyjaciel - Felix Leiter z CIA i zwraca się o pomoc. Chodzi o uprowadzonego naukowca, którego trzeba wyrwać z rąk porywaczy. Misja naprowadza Bonda na ślad tajemniczego przestępcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.

Wiadomo, że w obsadzie filmu, który roboczo nazywa się "Bond 25", zagrają znani już fanom serii: Lea Seydoux, Ben Whishaw, Jeffrey Wright, Rory Kinnear, Naomi Harris oraz Ralph Fiennes. Przeciwnika Jamesa Bonda zagra Rami Malek (zdobywca Oscara za "Bohemian Rhapsody"), do obsady dołączyła też kubańska aktorka Ana De Armas - najprawdopodobniej nowa "dziewczyna Bonda".

Najnowszy film o Bondzie ma być ostatnim, w którym główną rolę zagra Daniel Craig. Karierę agenta 007 aktor rozpoczął wraz z premierą "Casino Royale" w 2006 roku. Później wystąpił jeszcze w "Quantum of Solace" (2008), "Skyfall" (2012) i "Spectre" (2015). Craig to szósty Bond. Wcześniej agenta Jej Królewskiej Mości grali: Sean Connery (1962–1967 i 1971), George Lazenby (1969), Roger Moore (1973–1985), Timothy Dalton (1987–1989) oraz Pierce Brosnan (1995–2002).

>>"Bond 25". Dziennikarze piszą o "klątwie" wiszącej nad filmem. Rzeczywiście, kryzys goni kryzys<<<

Więcej o: