Patryk Vega pokazuje nowy fragment "Polityki". "Czołem, panie ministrze!"

Patryk Vega nie zwalnia tempa i publikuje kolejny fragment "Polityki", która ma wejść do kin we września. Tym razem do wspólnego oglądania zaprosił Antka Królikowskiego.

Vega i Królikowski oglądają sceny, w których zagrał aktor. W kierunku jego bohatera padają w nim m.in. słowa "Czołem, panie ministrze!", wypowiadane przez aktorów grających żołnierzy.

Patryk Vega i kolejny fragment "Polityki" - uwaga, wideo dla osób dorosłych

Zobacz wideo

Patryk Vega w rozmowie z Gazeta.pl mówił, że chce pokazać zakłamanie i obłudę polityków. - Wiedziałem, że ludzi najbardziej interesuje, jak zachowują się politycy, kiedy kamery są wyłączone, bo to co widzimy w telewizji to tylko iluzja i kreacja - powiedział. - Mam przykre przeświadczenie, że każdy polityk po kilku latach staje się socjopatą. Kiedy codziennie okłamuje się tysiące ludzi, nie da się wrócić do domu i żyć normalnie. Władza deprawuje wszystkich - bez wyjątku. Chcę pokazać zakłamanie i obłudę tych ludzi - dodał.

W rozmowach z dziennikarzami podkreślał też, że produkcja nie jest dofinansowywana z państwowych pieniędzy, całość finansuje z prywatnych środków, co jego zdaniem zapewnia mu pełną niezależność.

W "Polityce" oprócz Antoniego Królikowskiego mają pojawić się m.in. Zbigniew Suszyński, Janusz Chabior, Andrzej Grabowski, Marcin Bosak, Iwona Bielska, Zbigniew Zamachowski oraz Maciej Stuhr. Premiera produkcji jest zaplanowana na 6 września 2019 roku.

Więcej o: