"Psy 3: Canis Majoris". Lidia Popiel o Bogusławie Lindzie: Powrót na plan przy tej produkcji jest czymś wyjątkowym

Ruszyły zdjęcia do filmu "Psy 3: Canis Majoris" Władysława Pasikowskiego. W obsadzie znaleźli się m.in. Bogusław Linda i Cezary Pazura, którzy grali w poprzednich częściach.

Bogusław Linda powróci na ekrany kin jako Franz Maurer, a Cezary Pazura znów wcieli się w Waldka Morawca. 

Lidia Popiel o Lindzie i Pazurze: Tworzą fajny duet

- To był przełomowy film w pracy Bogusława i powrót na plan przy tej produkcji bez wątpienia jest czymś wyjątkowym. Obu panom daleko do lansu i komplementów, tworzą fajny duet i są trochę jak bracia, i według mnie w pracy są mistrzami. Może być ciekawie - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem" Lidia Popiel, żona Lindy.

W trzeciej części "Psów" ma zagrać również Artur Żmijewski - filmowy Radosław Wolf. Zdjęcia do filmu Pasikowskiego już się rozpoczęły.

Szczegóły fabuły są na razie trzymane w tajemnicy. twórcy zdradzili tylko, że akcja filmu "Psy 3: Canis Majoris" ma rozgrywać się współcześnie, po wyjściu Maurera z więzienia, na które skazany został po wydarzeniach pokazanych w "Psy 2: Ostatnia krew".

O tym, że powstanie kolejna część "Psów", Władysław Pasikowski mówił już kilka miesięcy temu na antenie RMF FM. - Mam dla państwa miłą wiadomość, a przynajmniej dla części z państwa. Brzmi ona tak: jak tylko skończę ten film ("Kurier" - red.), zaczynam zdjęcia do filmu "Psy 3: Canis Majoris" - powiedział. Z kolei kilka dni temu swój udział w produkcji ujawnił Cezary Pazura.

Pierwsza część "Psów" miała premierę w 1992 roku, była najbardziej kasowym tytułem lat 90. ubiegłego wieku. Władysław Pasikowski odebrał za tę produkcję nagrodę dla najlepszego reżysera podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, a Bogusław Linda został uznany za najlepszego aktora. Druga część powstała dwa lata później.

Więcej o:
Komentarze (49)
"Psy 3: Canis Majoris". Lidia Popiel o Bogusławie Lindzie: Powrót na plan przy tej produkcji jest czymś wyjątkowym
Zaloguj się
 • prawdziwy_qwertyk

  Oceniono 13 razy 13

  Franz - szukajacy spokoju po kiblowaniu oczywiscie go nie znajdujacy
  Waldek- zastepca komedant policji na jakims wypi...wie porzucony przez Mariolke z dziecmi ktore nie chca go znac i topiacy zale w wodzie
  Wolf - "szanowany biznesmen" powiazany mocno z politykami
  Tak bym widzial te postaci teraz

 • glomek

  Oceniono 12 razy 12

  z tym wychodzeniem z pierdla to trochę jak Egon Olsen

 • dadelog

  Oceniono 13 razy 11

  Czekam z niecierpliwością i wielkimi nadziejami na ten film. Mam nadzieję, że to będzie dobra odtrutka kina akcji wyższych lotów na chłam serwowany obecnie w kinach przez Papryka Vegę.
  Z wielkim sentymentem wspominam dwie poprzednie cześci, będące bez wątpienia najlepszymi filmami akcji w historii polskiego kina, ze świetnymi kreacjami aktorskimi i niezapomnianymi tekstami, które znało na pamięć chyba całe młode pokolenie widzów w latach 90-tych.

 • lolitkawtrabancie

  Oceniono 13 razy 11

  Jak się przyłożą solidnie do scenariusza, zamiast po łebkach robić film pod bieżącą politykę, to może być dobrze.

 • fleshless

  Oceniono 9 razy 9

  no ja bym się troszkę bał
  ciekawe czy uda się jakoś sensownie nawiązać do klimatu tamtych części...

 • qqben

  Oceniono 8 razy 6

  Szkoda że nie będzie majora Walendy, granego przez Jana Machulskiego.
  Walenda: Stopczyk, co wy tam palicie?
  Stopczyk: Ja? Radomskie... ale jak pan major woli, to Franz ma Camele.
  Walenda: Co ty mi pie...sz za uszami Stopczyk... na wysypisku, co palicie po nocach?
  Stopczyk: A... takie tam szpargały... budynek idzie do Służby Zdrowia, nie, no to się pali takie faktury za odzież, za środki czystości, za materiały ubiurowe. Ja wiem, że to powinno iść na makulaturę, ale kto to teraz skupuje, nie?... ja panu powiem panie majorze, to była tajemnica...
  Walenda: Stopczyk, wy wyżej wała nie podskoczycie, to nie róbcie sobie jaj. Panowie mówią, że akta palicie..

 • sthoss

  Oceniono 4 razy 4

  Kurde to juz bylo tak dawno temu....

 • wichura

  Oceniono 3 razy 3

  Będzie dramatycznie!
  Po wejściu w życie ustawy dezubekizacyjnej Franz ma 800 zł emerytury. Geriatra na NFZ ma termin za trzy lata, a prywatnie chce 200 zł za wizytę. A prostata doskwiera...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX