"Psy 3: Canis Majoris". Lidia Popiel o Bogusławie Lindzie: Powrót na plan przy tej produkcji jest czymś wyjątkowym

Ruszyły zdjęcia do filmu "Psy 3: Canis Majoris" Władysława Pasikowskiego. W obsadzie znaleźli się m.in. Bogusław Linda i Cezary Pazura, którzy grali w poprzednich częściach.
Zobacz wideo

Bogusław Linda powróci na ekrany kin jako Franz Maurer, a Cezary Pazura znów wcieli się w Waldka Morawca. 

Lidia Popiel o Lindzie i Pazurze: Tworzą fajny duet

- To był przełomowy film w pracy Bogusława i powrót na plan przy tej produkcji bez wątpienia jest czymś wyjątkowym. Obu panom daleko do lansu i komplementów, tworzą fajny duet i są trochę jak bracia, i według mnie w pracy są mistrzami. Może być ciekawie - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem" Lidia Popiel, żona Lindy.

W trzeciej części "Psów" ma zagrać również Artur Żmijewski - filmowy Radosław Wolf. Zdjęcia do filmu Pasikowskiego już się rozpoczęły.

Szczegóły fabuły są na razie trzymane w tajemnicy. twórcy zdradzili tylko, że akcja filmu "Psy 3: Canis Majoris" ma rozgrywać się współcześnie, po wyjściu Maurera z więzienia, na które skazany został po wydarzeniach pokazanych w "Psy 2: Ostatnia krew".

O tym, że powstanie kolejna część "Psów", Władysław Pasikowski mówił już kilka miesięcy temu na antenie RMF FM. - Mam dla państwa miłą wiadomość, a przynajmniej dla części z państwa. Brzmi ona tak: jak tylko skończę ten film ("Kurier" - red.), zaczynam zdjęcia do filmu "Psy 3: Canis Majoris" - powiedział. Z kolei kilka dni temu swój udział w produkcji ujawnił Cezary Pazura.

Pierwsza część "Psów" miała premierę w 1992 roku, była najbardziej kasowym tytułem lat 90. ubiegłego wieku. Władysław Pasikowski odebrał za tę produkcję nagrodę dla najlepszego reżysera podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, a Bogusław Linda został uznany za najlepszego aktora. Druga część powstała dwa lata później.

Więcej o: