Ewa Farna w nowej roli. Została aktorką i zagrała w czeskim filmie

Ewa Farna w Polsce znana jest głównie jako piosenkarka. Ostatnio jednak spróbowała swoich sił w filmie "Uzly a pomerance" , gdzie zagrała rolę drugoplanową. Ukazał się pierwszy zwiastun, w którym także możemy posłuchać, jak artystka mówi po czesku.

Ewa Farna to piosenkarka o polskich korzeniach, która wychowała się w Czechach. Biegle mówi więc zarówno po polsku, jak i po czesku. Karierę muzyczną zaczynała już jako dziecko od udziału w rozmaitych konkursach muzycznych, w których zajmowała pierwsze miejsca. Już w wieku trzynastu lat wydała solową płytę. Teraz wokalistka postanowiła spróbować swoich sił w filmie i zagrała w czesko-niemieckiej produkcji.

>>"Lśnienie". Jim Carrey zamiast Jacka Nicholsona? To wideo przeraża precyzją<<<

Ewa Farna jako aktorka 

Ewa Farna w filmie "Uzly a pomerance" w reżyserii Ivana Pokornego wcieliła się w postać listonoszki imieniem Marta. Film jest adaptacją powieści o tym samym tytule, jej autorką jest Iva Procházkova.

Zobacz wideo

To historia mieszkającego na czesko-niemiecko-polskim pograniczu nastolatka. Darek mieszka z ojcem i młodszą siostrą. Chłopak musi dbać o nich obydwoje - kiedy jego mama umarła, tata wpadł w depresję. Chłopak odkrywa też, że powoli zakochuje się w swojej przyjaciółce Hannie. Dystrybutor zapewnia:

To film o miłości do dziewczyny, która pachnie pomarańczami, o skomplikowanej relacji z ojcem, opiece nad siostrą, odwadze, odpowiedzialności i pierwszych trudnych życiowych doświadczeniach - jednym słowem, film o dorastaniu.

Dodaje:

Dużą rolę odgrywają tutaj konie, które mogą do życia wnieść przygody i marzenia.

Produkcja, której angielski tytuł to "Scent of oranges" czyli "Zapach pomarańczy", ma trafić do czeskich kin 11 lipca, jednak to mało prawdopodobne, by film można było także zobaczyć w Polsce. Wątpi to sama Ewa, która napisała o tym w komentarzach pod plakatem. Dodała jednak od siebie- "Nie widziałam jeszcze filmu i jestem go ciekawa, to było piękne doświadczenie".

 

>>"Stranger Things 3". Pokazali numer telefonu w serialu specjalnie. Ludzie dzwonili i słyszeli specjalną wiadomość<<

Więcej o: