Charles Levin nie żyje? Służby znalazły ciało. Niewykluczone, że to 70-letni aktor

Amerykańskie służby podejrzewają, że ludzkie zwłoki znalezione w pobliżu miasta Selma stanie Oregon to ciało Charlesa Levina, hollywoodzkiego aktora, którego zaginął w zeszłym tygodniu.
Zobacz wideo

O zaginięciu Charlesa Levisa 8 lipca poinformował policję jego syn, który przez kilka dni nie miał kontaktu z aktorem. Jak podaje portal Oregon Live, 70-letni aktor był znany z tego, że często podróżował ze swoim mopsem o imieniu Boo Boo Bear, jeżdżąc charakterystycznym samochodem marki Fiat w kolorze pomarańczowym.  Korzystając z danych GPS z telefonu komórkowego Levina, ekipy poszukiwawcze i ratownicze były w stanie zawęzić teren poszukiwania do regionu w pobliżu miasta Selma.

USA: Znaleziono porzucony samochód, martwego psa i zwłoki. Mogą należeć do Charlesa Levina

Około 20:00 w sobotę przypadkowy przechodzień znalazł samochód Levina na „bardzo odległej i prawie nieprzejezdnej drodze” - poinformował Departament Bezpieczeństwa Publicznego Grants Pass w komunikacie prasowym. W środku pojazdu znaleziono martwego psa Levina. Służby rozpoczęły intensywniejsze poszukiwania terenu wokół samochodu i po kilku godzinach znalazły ludzkie szczątki.

„Biorąc pod uwagę okoliczności, istnieje duże prawdopodobieństwo, że szczątki są szczątkami Charlesa Levina” - powiedział przedstawiciel Departamentu Bezpieczeństwa Publicznego Grants Pass. Ostatecznej identyfikacji zwłok ma dokonać lekarz sądowy. 

Charles Levin urodził się w 1949 roku. Jest znany z takich filmów jak "Manhattan", "Annie Hall" czy "Złotego dziecka". 

Więcej o: