"Chicken Curry Law". Polka gra główną rolę w bollywoodzkim filmie. Można już obejrzeć zwiastun

Natalia Janoszek, polska modelka i aktorka, robi prężną karierę w Bollywood. Tym razem otrzymała główną rolę w produkcji "Chicken Curry Law", która przedstawi problemy kobiet zgwałconych w Indiach. W sieci pojawił się zwiastun filmu.

Pochodząca z Bielska-Białej 29-letnia Natalia Janoszek rozwija swoją karierę poza granicami kraju. Jak podaje Onet, Janoszek w ciągu ostatnich 10 lat reprezentowała Polskę w sześciu międzynarodowych konkursach piękności. W 2012 roku udało się jej zdobyć miano Supermodel Poland i jako pierwsza Polka spróbowała swoich sił w konkursie Supermodel International.

"Chicken Curry Law" - bollywoodzki dramat sądowy z Polką w roli głównej

Do tej pory Janoszek zdążyła też zagrać w dwóch bollywoodzkich produkcjach, z czego w jednej z nich ("Dreamz") otrzymała główną rolę. Na swoim koncie ma także występ w dokumencie "The Green Fairy". Przed nią kolejne spore aktorskie wyzwanie. 

Rafał Zawierucha zagrał w amerykańskim thrillerze. Wcielił się w radzieckiego naukowca >>

Zgodnie z informacjami z portalu moviesroom.pl, "Chicken Curry Law" to dramat rozgrywający się na sali sądowej. Opowiada historię pochodzącej z zagranicy Mai Johnson (Janoszek), która zostaje porwana i zgwałcona przez przedstawicieli mumbajskiej elity. Kobieta ze wsparciem lokalnego aktywisty ma zamiar zawalczyć o sprawiedliwość i wnosi sprawę do sądu. Zwiastun produkcji można obejrzeć poniżej:

 

Wraz z trailerem ukazał się teledysk do piosenki promującej film, w którym możemy zobaczyć Janoszek na czele grupy tancerek.

 

W Indiach "Chicken Curry Law" zadebiutuje 9 sierpnia. Nie ma informacji o tym, czy film pojawi się w polskich kinach. 

Disney wybrał megagwiazdę Bollywood na głos Mufasy w "Królu Lwie". Jego syn zagra Simbę! >>

Więcej o: