Podsiadło śpiewa w tle, na ekranie Tomasz Kot, Maja Ostaszewska i Kasia Smutniak. Jest zwiastun filmu "(Nie)znajomi"

"Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" z Kasią Smutniak był najlepszym włoskim filmem 2016 roku. Teraz aktorka zagrała w polskiej wersji, a razem z nią na ekranie pojawiają się naprawdę fajne nazwiska, takie jak Tomasz Kot, Maja Ostaszewska czy Łukasz Simlat. Jest pierwszy zwiastun.
Zobacz wideo

W pierwszym zwiastunie słychać piosenkę, którą śpiewa Dawid Podsiadło. To utwór "Najnowszy klip" z płyty "Małomiasteczkowy".

Dawid Podsiadło zaśpiewał przebój Zbigniewa Wodeckiego. "Obłędne wykonanie", "ciary na całym ciele" >>

"(Nie)znajomi" opowiada o grupie przyjaciół, która decyduje się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę. Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami.

W filmie wyreżyserowanym przez Tadeusza Śliwę występują: Tomasz Kot, Maja Ostaszewska, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski oraz Wojtek Żołądkowicz. Za adaptację scenariusza włoskiej wersji odpowiadają Katarzyna Sarnowska oraz Tadeusz Śliwa. "(Nie)znajomi" wejdzie do kin od 27 września 2019.

Więcej o: