"Król Lew". W kinach Helios film dostępny będzie z ukraińskim dubbingiem

Jedna z najsłynniejszych i najbardziej wzruszających produkcji Disneya - "Król Lew", już w tę niedzielę zagości na ekranach 18 wybranych kin sieci Helios w ukraińskiej wersji językowej. Bilety na seanse dostępne są w kasach multipleksów i na stronie www.helios.pl.

Informacja o powstaniu filmowej wersji "Króla Lwa" zelektryzowała miłośników tej kultowej na całym świecie animacji. W niedzielę, 21 lipca, mieszkający w Polsce ukraińskojęzyczni fani Simby, Nali i innych bohaterów będą mogli obejrzeć tę wyjątkową produkcję z dubbingiem w swym ojczystym języku.

Simba jest młodym, prawowitym następcą tronu po swoim ojcu – królu Mufasie. Jednak nie wszyscy mieszkańcy królestwa cieszą się z jego narodzin. Następcą Mufasy był bowiem dotąd jego brat – Skaza, który nie zamierza tak łatwo oddać władzy. Knując spisek i posuwając się do zdrady, doprowadza do tragedii, w wyniku której to jemu przypada w udziale tron. Simba zostaje wygnany, ale pozostając wierny naukom swojego ojca, Mufasy, bierze sobie do serca swoje królewskie przeznaczenie. Z pomocą dwójki nowopoznanych przyjaciół zamierza odzyskać należne dziedzictwo. Wcześniej musi jednak odszukać swoją drogę ku dorosłości.

Nowego "Króla Lwa" albo pokochacie, albo znienawidzicie. Musicie się sami przekonać [RECENZJA] >>

Sieć kin Helios serdecznie zaprasza ukraińskojęzycznych widzów na tę wyjątkową projekcję. Zakupu biletów można dokonać w 18 kinach sieci oraz na stronie internetowej pod adresem: www.helios.pl/seanse_ua.

Więcej o: