Quentin Tarantino nakręci "Kill Bill 3"? "Uma i ja rozmawialiśmy niedawno o tym"

Quentin Tarantino promuje teraz swój dziewiąty film "Once Upon a Time in Hollywood". W jednym z wywiadów wypowiedział się na temat możliwej kontynuacji "Kill Billa".

Uma Thurman wcieliła się w Pannę Młodą/ Czarną Mambę w dwóch częściach "Kill Billa" - pierwsza miała premierę w 2003 roku, a druga rok później. Wcześniej aktorka zagrała u Quentina Tarantino w "Pulp Fiction".

Zobacz wideo

Quentin Tarantino: Rozmawialiśmy z Umą w zeszłym tygodniu

Quentin Tarantino w rozmowie z prowadzącymi podcast Happy Sad Confused powiedział, że "niedawno" rozmawiał z Thurman o możliwości nakręcenia trzeciej części "Kill Billa":

Rozmawialiśmy o tym dosłownie w zeszłym tygodniu. Jeśli miałaby powstać kontynuacja jakiegokolwiek z moich filmów, byłby to trzeci "Kill Bill".

To byłby dziesiąty tytuł wyreżyserowany przez Tarantino, który od lat zapowiada, że na tylu filmach ma zamiar zakończyć karierę. W świetle tego, że ostatnio mówił też o możliwości realizacji "Star Treka", jego słowa trzeba traktować z przymrużeniem oka.

Już w 2015 roku filmowiec wspominał, że zastanawia się nad napisaniem scenariusza do kolejnej części "Kill Billa", w której Czarna Mamba spędzałaby czas ze swoją córką.

Ciekawe jest to, że Tarantino wspomniał o rozmowie z Thurman sugerując, że ich relacja jest przyjazna, choć aktorka w zeszłym roku zarzucała mu częściową winę za wypadek samochodowy, który stał się jej udziałem na planie "Kill Billa".

Najnowszym filmem Tarantino jest "Once Upon a Time in Hollywood", który miał światową premierę w Cannes w maju, a wczoraj uroczystą premierę w USA. W Polsce film, w którym występują m.in. Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Margott Robbie, Al Pacino, Luke Perry i Rafał Zawierucha będzie pokazywany w kinach od 16 sierpnia pod tytułem "Pewnego razu w Hollywood".

Więcej o: