"Psy 3. W imię zasad". Marcin Dorociński dołącza do obsady filmu

Trwają prace nad kolejną odsłoną kultowych "Psów" Władysława Pasikowskiego. Marcin Dorociński na swoim facebookowym profilu ogłosił, że wystąpi w filmie m.in. obok Bogusława Lindy i Cezarego Pazury.
Zobacz wideo

O filmie "Psy 3. W imię zasad" jak do tej pory poznaliśmy jedynie podstawowe informacje. Wiadomo, że w starych rolach powrócą Bogusław Linda (jako Franz Maurer), Cezary Pazura (jako Waldemar Morawiec) czy Artur Żmijewski (jako Radosław Wilk). Zarys fabuły wygląda na skomplikowane przygody Franza Maurera po 25-letniej odsiadce w więzieniu. Powoli zaczynają się pojawiać pierwsze szczegóły dotyczące produkcji - wiemy, że u Pasikowskiego zagra Marcin Dorociński.

"Psy 3". Lidia Popiel o Bogusławie Lindzie: Powrót na plan przy tej produkcji jest czymś wyjątkowym >>

"Psy 3. W imię zasad". Marcin Dorociński zasila obsadę trzeciej części serii

Aktor udostępnił na Facebooku zdjęcie scenariusza do "Psów 3" z enigmatycznym, ale wymownym opisem w postaci trzech emotek psów. 

Władysław Pasikowski niedawno miał okazję współpracować z aktorem przy filmie, nomen omen, "Pitbull. Ostatni pies". Na razie nie wiadomo, w jaką rolę wcieli się Dorociński, jednak możemy się spodziewać, że idealnie wpasuje się w klimat "Psów". Cezary Pazura w udzielonym niedawno wywiadzie bardzo chwalił produkcję - obiecywał wielki potencjał i mówił, że "scenariusz wbił go w fotel, spowodował dreszcz emocji". 

"Psy 3. W imię zasad". Cezary Pazura: "Scenariusz wbił mnie w fotel". Są pierwsze zdjęcia >>

"Psy 3". Premiera zimą 2020 roku

Pierwsza część "Psów" zadebiutowała w 1992 roku i była najbardziej kasowym tytułem dekady. Władysław Pasikowski odebrał za produkcję nagrodę dla najlepszego reżysera podczas Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, a Bogusława Lindę uznano za najlepszego aktora. Druga część powstała dwa lata później.

Jak Marcin Dorociński i stara spółka sprawdzą się w kolejnej odsłonie "Psów"? O tym będziemy mogli się przekonać w kinach od 17 stycznia 2020 roku. 

Więcej o:
Komentarze (13)
"Psy 3. W imię zasad". Marcin Dorociński dołącza do obsady filmu
Zaloguj się
 • jan.w2

  Oceniono 2 razy 2

  Ale czy będzie wystarczająco dużo słów na ka, cha i wypier...aj?

 • mg_0

  Oceniono 6 razy 2

  Radosław Wilk???

 • wujek_mirek

  Oceniono 1 raz 1

  Oby nie wyszedł z tego Kogel-mogel 3...

 • archimedesss

  Oceniono 7 razy 1

  a to nie był Wolf??

 • marcinek211

  Oceniono 2 razy -2

  a Kilerów trzech?

 • donbalon

  Oceniono 23 razy -3

  Teraz to już nawet nie ma kim nakręcić tego filmu. Starzy są emerytami a młodzi to jakaś LGBT-porażka w rurkach, do żadnego kryminału się nie nadają. Niepotrzebnie rozgrzebują legendę.

 • t_uptus

  Oceniono 8 razy -6

  Nie wstyd Ci Dorociński grać w takim G???????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX