Marcin Dorociński na zdjęciach z filmu "Psy 3. W imię zasad". "Wit to jest facet, który nie odpuszcza"

Marcin Dorociński zaledwie wczoraj zamieścił informację o tym, że dołącza do obsady filmu "Psy 3. W imię zasad". Dzisiaj poznajemy pierwsze szczegóły dotyczące granej przez niego postaci. Produkcja udostępnia też zdjęcia z planu filmu Władysława Pasikowskiego.

Marcin Dorociński i Władysław Pasikowski ostatnio pracowali razem na planie filmu "Pitbull. Ostatni pies". 

Zobacz wideo

Teraz aktor pojawi się w kolejnym filmie Pasikowskiego. Wiemy już, jak będzie miał na imię bohater Marcina Dorocińskiego - Wit. Co o swojej postaci mówi aktor?

Wit to jest taki facet, który nie odpuszcza. Bezapelacyjnie, do samego końca. Podobnie zresztą jak wszyscy w tym filmie.

Dorociński dołączył do obsady kontynuacji "Psów", w której znaleźli się znani z poprzednich części Bogusław Linda i Cezary Pazura. 

"Przyjaciele czy wrogowie? Czy Wit i Franz obiorą wspólny cel czy wystąpią przeciwko sobie? Okaże się już 17 stycznia" - zapowiada dystrybutor. 

"Psy 3. W imię zasad" - Marcin Dorociński jako Wit dołącza do Franza Maurera i Waldka

O czym będzie opowiadała trzecia część, realizowana prawie 30 lat po pierwszej? W nowym filmie Władysława Pasikowskiego Franz Maurer (Bogusław Linda) po 25 latach wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i Waldka "Nowego" Morawca (Cezary Pazura). Ich spotkanie zmieni wszystko.

Produkcję na podstawie własnego scenariusza reżyseruje oczywiście Władysław Pasikowski.

Pierwsza część "Psów" zadebiutowała w 1992 roku i był to najbardziej kasowy tytuł dekady. Pasikowski odebrał nagrodę dla najlepszego reżysera podczas FPFF w Gdyni, a Lindę uznano za najlepszego aktora. Druga część powstała dwa lata później.

Więcej o: