Piotr Stramowski na tropie intrygi z bioterroryzmem w tle. Jest zwiastun filmu "Sługi wojny"

Już niedługo w kinach pojawi się film "Sługi wojny", w którym Piotr Stramowski stanie oko w oko z przekrętem zagrażającym tysiącom istnień. W sieci opublikowano pierwszy zwiastun produkcji.

"Sługi wojny” to sensacyjna historia policyjnego duetu, który wpada na trop diabolicznej intrygi. Śledztwo zaprowadzi bohaterów na najwyższe szczeble władzy. Czy uda im się zapobiec śmiertelnie niebezpiecznemu przekrętowi? W obsadzie nowego filmu Mariusza Gawrysia oprócz Piotra Stramowskiego znaleźli się m.in. Paweł Królikowski, Maria Kania czy Karolina Czarnecka. Twórcy zaprezentowali trailer filmu. 

Poważny wypadek na planie "Szybkich i wściekłych 9". Zdjęcia przerwane, dubler leży w śpiączce >>

"Sługi wojny". Wyścig z czasem, od którego zależą losy Polski - pierwszy zwiastun

Światowa premiera "Sług wojny" odbędzie się 3 sierpnia na gali zamknięcia 13. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym. W kinach w całej Polsce produkcję będzie można zobaczyć 23 sierpnia. Przedsmak emocji, które obiecują twórcy filmu, pokazano w pierwszym trailerze:

Zobacz wideo

Marcin Dorociński na zdjęciach z filmu "Psy 3. W imię zasad". "Wit to jest facet, który nie odpuszcza" >>

O czym opowie film "Sługi wojny"?

Znalezione zostaje ciało profesora Jerzego Abramskiego – specjalisty od przeszczepu szpiku i szefa firmy działającej na polu transplantologii. Nie ma wątpliwości, że mężczyzna został zamordowany. Do sprawy zostaje przydzielony komisarz Samborski - „Sambor” (Piotr Stramowski). Na miejscu zbrodni policjant dowiaduje się, że poprowadzi śledztwo wspólnie z młodszą aspirant Martą Zadarą (Maria Kania).

Mimo początkowych uprzedzeń para policjantów staje się niezawodnym duetem. Wkrótce ginie kolejna osoba z bliskiego otoczenia profesora. Zaczyna się wyścig z czasem. Śledczy wpadają na trop fundacji „Pomocna dłoń” należącej do nieżyjącego naukowca, a sprawą zaczyna interesować się wywiad wojskowy. Niebezpieczna gra nabiera tempa.

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Będzie 19, choć miało być 20 filmów w Konkursie Głównym [LISTA] >>

Więcej o: