Przerobił plakat "Once Upon a Time in Hollywood". Billboardy w Los Angeles oskarżają Romana Polańskiego o pedofilię

Premiera nowego filmu Quentina Tarantino "Once Upon a Time in Hollywood" stała się okazją do publicznego ataku na reżysera Romana Polańskiego. Aktywista walczący z pedofilią przerobił plakaty promujące produkcję, zmieniając tytuł filmu i doklejając twarze oskarżonych o stosunki seksualne z nieletnimi - Romana Polańskiego, Woody'ego Allena i Jeffreya Epsteina.
Zobacz wideo

"Pewnego razu... w Hollywood" na ekrany polskich kin wejdzie dopiero 16 sierpnia, jednak w USA widzowie już mogą oglądać najnowszy film w reżyserii Quentina Tarantino. W Los Angeles plakaty promujące "Once Upon a Time in Hollywood" zostały przerobione tak, by napiętnować filmowców z wyrokami za pedofilię.

>>>Rafał Zawierucha na premierze 'Once Upon a Time in Hollywood' Quentina Tarantino. 'Aaaaa! Jestem tutaj!' [ZDJĘCIA]<<<

Przerobione plakaty "Once Upon a Time in Hollywood" mają walczyć z pedofilią 

Zmienił się tytuł filmu - przechodnie zamiast "Pewnego razu... w Hollywood" zobaczyli "Pewnego razu... w Pedowood". Na twarz Leonardo DiCaprio naklejono twarz milionera Jeffreya Epsteina, a zamiast Brada Pitta w aucie siedzi reżyser Roman Polański. Na innym plakacie umieszczono także Woody'ego Allena.

Epstein został wpisany na listę przestępców seksualnych, a w tym roku aresztowano go pod zarzutem handlu dziećmi, które następnie molestowano. Woody Allen został z kolei oskarżony o molestowanie swojej siedmioletniej przybranej córki.

>>"Once Upon a Time... in Hollywood". Margot Robbie na planie nosiła rzeczy Sharon Tate. "Było mi niesamowicie przykro"<<

Do przerobienia plakatu w ten sposób przyznał się artysta posługujący się pseudonimem Sabo. Chciał w ten sposób uderzyć w przemysł rozrywkowy i ukarać za to, że Romana Polańskiego nie wykluczono z życia społecznego i zawodowego pomimo tego, że przyznał się w 1977 roku do odbycia stosunku seksualnego z nieletnią. Polski reżyser rok później uciekł z USA i do dziś nie może tam wrócić - zostałby od razu aresztowany. Dlatego też Oscara za "Pianistę" odbierał w jego imieniu Harrison Ford. 

Ten sam artysta w podobny sposób przerobił wcześniej plakat do nagrodzonego Oscarem filmu "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri" - domagał się wtedy należytej kary dla producenta Harveya Weinsteina, jednej z głównych postaci afery seksualnej, po której ruszył ruch #metoo.

"Once Upon a Time in Hollywood" - szczegóły

Akcja "Once Upon a Time in Hollywood" rozgrywa się w 1969 roku w Los Angeles. Aktor Rick Dalton (Leonardo DiCaprio), była gwiazda serialu w klimacie westernu i jego przyjaciel - kaskader Cliff Booth (Brad Pitt), starają się osiągnąć sukces w Hollywood, które pod koniec lat 60. bardzo się zmienia. Ich sąsiadką jest Sharon Tate (Margot Robbie), żona Romana Polańskiego (Rafał Zawierucha).

W obsadzie "Pewnego razu w Hollywood" znaleźli się m.in. Al Pacino, Tim Roth i Luke Perry. Polska premiera "Once Upon a Time in Hollywood" jest zaplanowana na 16 sierpnia tego roku.

>>"Pewnego razu... w Hollywood". To była jego ostatnia rola przed śmiercią. Luke Perry na plakacie z filmu Tarantino<<

Więcej o:
Komentarze (114)
Przerobił plakat "Once Upon a Time in Hollywood". Billboardy w Los Angeles oskarżają Romana Polańskiego o pedofilię
Zaloguj się
 • 4v

  Oceniono 50 razy 26

  Ludzie, do jasnej cholery, nauczcie się odróżniać czyny na młodocianych prawem zakazane, od PEDOFILII!!!

  Pedofilia to pociąg do dzieci. Do małych istot bez rozwiniętych organów płciowych i innych cech seksualnej dojrzałości (uda, biodra, zarost).

  Można być pedofilem czynnym i nie łamać prawa, wybierając sobie totalnie niedorozwinięte osobniki pełnoletnie.

  Można nie być pedofilem, ale łamać prawo (i być totalnym sku...synem przy okazji), zadając się z młodymi nastolatkami, co jednak są rozwinięte do samego końca. Są biologicznie kobietami. I 3-4-5-10 lat później, o ile się nie roztyją albo nie będą brały crystal meth, będą wyglądać TAK SAMO!

  Polański, przynajmniej jeśli chodzi o tę małoletnią prostytutkę, stręczoną przez własną matkę, pedofilem nie był. Co robił innego, tego nie wiem, może robił okropne rzeczy z autentycznymi dziećmi. Tylko niech mu to najpierw udowodnią.

  PS. Jakoś nikt się nie czepia tych wszystkich typów, co uprawiali seks z 13-letnią wówczas Drew Barrymore, sama opisywała swoje pierwsze lata po ET, jako ciąg narkotykowo-seksualny z ludźmi z branży filmowej. Ktoś oskarżył tych ludzi? Akurat ona wyglądała wtedy jak dziecko!

 • wesslingharald

  Oceniono 51 razy 15

  Roman Polański nie jest pedofilem. Pedofil raczej nie może założyć rodziny, mieć udanego związku, szczęśliwie wychować dzieci na ludzi i PRZEZ KILKADZIESIĄT LAT tłumic i ukrywać swoje preferencje. Przykłady z Polski i nie tylko świadczą, ze pedofile przeniesieni do innych parafii po jakim czasie znowu wpadają. Prawdziwy zboczeniec zawsze z człowieka wylezie. Roman Polański niecnie wykorzystał dobrze rozwiniętą, znającą życie, przaśną dziewczynę - podsuniętą mu przez pazerną mamusię. Ok. Nieładnie. Ale pedofilem nie jest.

 • poorpoora

  Oceniono 15 razy 13

  Jednych pedofili sie pietnuje a innych umieszcza na 100 zlotowych banknotach. Czy ten swiat nie jest poje-any?

 • dodatkowo_zwracam

  Oceniono 15 razy 7

  Polańsku stuknął 13-letnia dziewczynę, która wyglądała na pełnoletnią - to jest pedofilia, księża KK stukają 8 letnie dzieci - to nie jest pedofilia. Ta da.

 • ptakomysz

  Oceniono 19 razy 7

  A!!!!
  Byle nie zaatakowali polskich biskupów
  To by ich bozia pokarała.
  Narazie kurdupel dba o to , ale murarze mają przechlapane.

 • elq_1

  Oceniono 12 razy 6

  Świr!
  Chyba mu coś w życiu nie wyszło i mści się na wszystkich, którzy mu się nie podobają!
  Może by tak go kto przeleciał?

 • rozal1971

  Oceniono 16 razy 4

  Czym się różni Roman Polański od górnika?
  Polański miał tylko trzynastkę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX