Gratka dla fanów "Zmierzchu". Można wynająć dom, w którym mieszkała Bella Swan

"Zmierzch" był swego czasu niekwestionowanym przebojem - dzięki popularności książek ich adaptacje zarobiły setki milionów dolarów w kinach na całym świecie. Teraz wielbiciele wampirycznego lovestory mają okazję wynająć filmowy dom głównej bohaterki, Belli Swan. Cena za noc to, bagatela, 330 dolarów.
Zobacz wideo

"Zmierzch" to tytuł bestsellerowej książki o nastolatce imieniem Bella Swan, która zakochuje się w wampirze-wegetarianinie Edwardzie Cullenie.

Autorką poczytnej książkowej sagi jest Stephanie Meyers, a w głównych bohaterów fantastycznego romansu z wampirami i wilkołakami w tle wcielili się Kristen Stewart i Robert Pattinson. I choć minęło już siedem lat, od kiedy ekipa filmowa skończyła prace nad ostatnią częścią "Zmierzchu", właściciele nieruchomości, która stała się rodzinną siedzibą panny Swan zdecydowali się, że wpuszczą do niego wielbicieli sagi.

>>Robert Pattinson musiał założyć używany kostium, żeby dostać rolę Batmana<<

Za pośrednictwem strony Airbnb można wynająć tylko dla siebie cały dom, w którym kręcono pierwszą część "Zmierzchu". Dom wygląda dokładnie tak, jak w filmie. Co więcej, w niektórych pokojach są nawet kartonowe podobizny Belli (czyli Kristen Stewart) i jej najlepszego przyjaciela (i wilkołaka przy okazji) Jacoba, którego grał Taylor Lautner. Możecie ich zobaczyć na zdjęciach wnętrza domu. 

Można wynająć dom, w którym mieszkała Bella SwanMożna wynająć dom, w którym mieszkała Bella Swan www.airbnb.pl

Dom niestety nie stoi w miejscowości Forks w stanie Washington, a w Saint Helens w stanie Oregon. Na szczęście to ciągle dość blisko od Portland, a podróż z samego Forks (czy miejscowości, w którym rozgrywa się akcja "Zmierzchu") też jest możliwa do pokonania w ciągu kilku godzin. Dom ma pięć sypialni, a jego wynajęcie kosztuje 330 dolarów, przy czym można dokonać rezerwacji minimum na dwa dni, co daje tak naprawdę 660 dolarów - przy obecnym kursie dolara i złotówki daje to 2,5 tys. złotych.

Przypomnijmy też, że samą Bellę - czyli Kristen Stewart - już niedługo zobaczymy w kinach w nowej wersji "Aniołków Charliego", gdzie zagrała jedną z głównych ról. 

>>Najpierw była wampirem, teraz jest aniołkiem. Tak Kristen Stewart wygląda w zwiastunie nowych "Aniołków Charliego"<<

Więcej o: