Piotr Stramowski dla Gazeta.pl: Odmówiłem zagrania u Vegi. Żałuję, to był głupi pomysł

Piotr Stramowski zdradził nam, kogo najbardziej chciałby zagrać i jaką rolę w filmie Patryka Vegi odrzucił.

Piotr Stramowski znany jest z grania twardzieli, największy rozgłos aktor zyskał po roli w "Pitbullu" Patryka Vegi, gdzie zagrał policjanta o ksywie Majami. W nadchodzącym "Ultraviolet 2.0" także wystąpi jako stróż prawa. Spytaliśmy go zatem, jak to jest grać tak często gliniarzy i jak to zrobić, żeby za każdym razem grać inaczej. Zdradził też Kultura.gazeta.pl, kogo jeszcze chciałby zagrać - musimy przyznać, że to wybór tyleż zaskakujący, co interesujący. Wyznał nam również, że niedawno odrzucił rolę w filmie Patryka Vegi. Jaka to rola i dlaczego się na to zdecydował - usłyszycie w naszym wideo: 

Zobacz wideo

Piotr Stramowski spotkał się z nami na planie sesji zdjęciowej do nowego projektu z jego udziałem -  serialu kryminalnego AXN "Ultraviolet 2.0". Aktor wciela się tam w komisarza Jakuba Szeląga i gra u boku m.in. Marty Nieradkiewicz oraz Sebastiana Fabijańskiego. Obiecał nam, że widzów pierwszego sezonu bardzo zaskoczą wydarzenia z kolejnej serii, która właśnie powstaje - TUTAJ przeczytacie o tym więcej. 

"Ultraviolet" to pierwsza polska produkcja stacji AXN. W pierwszym sezonie serialu kryminalnego poznaliśmy Olę Serafin, która z powodów osobistych wraca z Londynu do rodzinnej Łodzi. Tam jest świadkiem dziwnego wypadku, w którym ginie młoda kobieta. Kiedy policja uznaje, że to było samobójstwo, dziewczyna postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i sama ustalić przyczynę dramatycznej śmierci. Tak poznaje pozostałych członków amatorskiej grupy detektywistycznej "Ultraviolet" - za pomocą najnowszych technologii grupa rozwiązuje zawikłane zagadki kryminalne, z którymi policja nie daje sobie rady.

Więcej o: