Piotr Stramowski dla Gazeta.pl: Odmówiłem zagrania u Vegi. Żałuję, to był głupi pomysł

Piotr Stramowski zdradził nam, kogo najbardziej chciałby zagrać i jaką rolę w filmie Patryka Vegi odrzucił.

Piotr Stramowski znany jest z grania twardzieli, największy rozgłos aktor zyskał po roli w "Pitbullu" Patryka Vegi, gdzie zagrał policjanta o ksywie Majami. W nadchodzącym "Ultraviolet 2.0" także wystąpi jako stróż prawa. Spytaliśmy go zatem, jak to jest grać tak często gliniarzy i jak to zrobić, żeby za każdym razem grać inaczej. Zdradził też Kultura.gazeta.pl, kogo jeszcze chciałby zagrać - musimy przyznać, że to wybór tyleż zaskakujący, co interesujący. Wyznał nam również, że niedawno odrzucił rolę w filmie Patryka Vegi. Jaka to rola i dlaczego się na to zdecydował - usłyszycie w naszym wideo: 

Piotr Stramowski spotkał się z nami na planie sesji zdjęciowej do nowego projektu z jego udziałem -  serialu kryminalnego AXN "Ultraviolet 2.0". Aktor wciela się tam w komisarza Jakuba Szeląga i gra u boku m.in. Marty Nieradkiewicz oraz Sebastiana Fabijańskiego. Obiecał nam, że widzów pierwszego sezonu bardzo zaskoczą wydarzenia z kolejnej serii, która właśnie powstaje - TUTAJ przeczytacie o tym więcej. 

"Ultraviolet" to pierwsza polska produkcja stacji AXN. W pierwszym sezonie serialu kryminalnego poznaliśmy Olę Serafin, która z powodów osobistych wraca z Londynu do rodzinnej Łodzi. Tam jest świadkiem dziwnego wypadku, w którym ginie młoda kobieta. Kiedy policja uznaje, że to było samobójstwo, dziewczyna postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i sama ustalić przyczynę dramatycznej śmierci. Tak poznaje pozostałych członków amatorskiej grupy detektywistycznej "Ultraviolet" - za pomocą najnowszych technologii grupa rozwiązuje zawikłane zagadki kryminalne, z którymi policja nie daje sobie rady.

Więcej o:
Komentarze (6)
Piotr Stramowski dla Gazeta.pl: Odmówiłem zagrania u Vegi. Żałuję, to był głupi pomysł
Zaloguj się
 • wujek_mirek

  Oceniono 4 razy 4

  No ja bym tez żałował. Mógłbym 50 raz zagrać to samo i kasę wziąć.

 • i.l

  Oceniono 5 razy 3

  właśnie obejrzałem film(pastisz?) ,,Niebezpieczne kobiety''. Odniosłem wrażenie, że ten film zrobiono tylko po to, by ekipa mogła dostać wypłatę. Żałować, ze się odmówiło Vedze, to może Doda. Miała tam epizod, tylko po to by ją dopisać do listy płac, bo frekwencji nie zrobi. Już lepiej róbmy filmy obyczajowe

 • c.t.k

  Oceniono 3 razy 3

  Chciałbym, żeby Vega sfilmował nową wersję"Krzyżaków".
  -Mój ci jest! mój ci jest!, do k*rwy nędzy!
  -Mieczów ci u nas dostatek, ale i te przyjmuję jako wróżbę zwycięstwa, którą mi sam Bóg przez wasze ręce zsyła. A teraz wy3.14erdalać mi stąd!
  -Mam kopytko z osiołka, na którym święta familia uciekała do Egiptu. Mam pióro ze skrzydeł archanioła Gabriela, które zgubił w czasie zwiastowania, mam szczebel drabiny, która się śniła Jakubowi. Mam dokładny wykaz lotów marszałka, nagranie ostatniej rozmowy braci.
  -Ja 3.14erdolę!!, zali cały Zakon tu leży?

 • rowerem999

  Oceniono 6 razy -2

  Zapowiedź tego serialu brzmi jak scenariusz dla amerykańskich kretynów w podrzędnej kablówce

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX