"Bond 25": Książę Karol może pojawić się w filmie. Zaproponowali mu rolę

"Bond 25" może być tym filmem, w kórym zobaczymy na ekranie prawdziwego członka brytyjskiej rodziny królewskiej. Książę Karol niedawno odwiedził plan filmowy w Londynie i wtedy też filmowcy zaproponowali mu rolę w produkcji.
Zobacz wideo

Najnowsza część przygód Jamesa Bonda nawet jeszcze nie została ukończona, a i tak wzbudza duże zainteresowanie mediów. A to z powodu licznych trudności, z jakimi muszą uporać się twórcy filmu. Najpierw zrezygnował reżyser Danny Boyle, a potem się posypało - tylko ostatnio okazało się, że z roli w filmie zrezygnowała także słynna piosenkarka Grace Jones. Jest jednak szansa na inny ciekawy epizod i scenę z udziałem samego księcia Karola.

>>"Bond 25". Książę Karol odwiedził plan filmowy. Mamy nowe zdjęcia i nagranie<<

Książę Karol zagra w nowym Bondzie?

Książę Karol kilka tygodni temu odwiedził plan filmowy 25. część Bonda. Książę pojawił się w londyńskim studio Pinewood i w trakcie tej wizyty zaproponowano mu rolę w filmie - donosi "Independent". Książę ponoć bardzo poważnie się nad tym zastawia.

Gdyby przyjął rolę, nie byłby pierwszym członkiem rodziny królewskiej, który pojawił się na nagraniu z Jamesem Bondem. Jako pierwsza w 2012 zrobiła to jego matka, królowa Elżbieta. Pojawiła się w krótkim filmie z Danielem Craigiem nakręconym, by wypromować otwarcie Igrzysk Olimpijskich w Londynie.

 

Informator brytyjskiego "The Sun on Sunday" zdradza:

Byli zachwyceni całym szumem wokół występu królowej z Danielem Craigiem i myślą, że Karol może to przebić. Jest chodzącym wcieleniem wszystkiego, co brytyjskie, idealny wręcz do małej scenki i wielbiciele Bonda na całym świecie byliby zachwyceni.


Informator dodaje, że jeśli Karol propozycję odrzuci, producenci chcą spróbować szczęścia z jego potomkami - księciem Harrym albo księciem Williamem.

>>Lekarz o Jamesie Bondzie: Pewnie ma chlamydię. Powinien się zbadać<<

Więcej o: