"Psy 3. W imię zasad". "W tym filmie nie ma grzecznych chłopców!" - Sebastian Fabijański i Tomasz Schuchardt w obsadzie

Sebastian Fabijański i Tomasz Schuchardt to kolejni członkowie obsady nowego filmu Władysława Pasikowskiego. "Psy 3. W imię zasad" powstaje na podstawie scenariusza napisanego przez samego reżysera.

Od pewnego czasu wiadomo, że w kolejnej części "Psów" powrócą Bogusław Linda w roli Franza Maurera i Cezary Pazura jako Waldek "Nowy" Morawiec, a towarzyszyć im będzie na ekranie Marcin Dorociński. Teraz produkcja ujawnia dwa kolejne nazwiska: Sebastian Fabijański jako Damian i Tomasz Schuchardt jako Cegielski.

"Psy 3. W imię zasad" - według Sebastiana Fabijańskiego film ma westernowy klimat

- "Psy" i "Psy 2" to filmy legendarne. Podobnie jak tysiące widzów jestem wygłodniały ich kontynuacji. Po lekturze scenariusza wiem, że jest naprawdę dobrze i warto na nią czekać! - mówi Tomasz Schuchardt, a  Sebastian Fabijański dodaje:

Widzowie mogą spodziewać się dokładnie tego, co „Psy” zaoferowały im 25 lat temu. Historia ma westernowy klimat, a jej finał będzie efektowny. W tym filmie nie ma grzecznych chłopców!

Tomasz Schuchardt zagrał ostatnio u Pasikowskiego w "Kurierze", a Fabijański niedługo pojawi się na dużym ekranie w dwóch produkcjach: "Legionach" Dariusza Gajewskiego" i "Mowie ptaków" Xawerego Żuławskiego.

Zobacz wideo

Maurer i "Nowy" powrócą w przyszłym roku

Zdjęcia do filmu "Psy 3. W imię zasad" Władysława Pasikowskiego trwają, a akcja ma rozgrywać się współcześnie. "Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i "Nowego". Ich spotkanie zmieni wszystko" - piszą twórcy.

- Kręcimy dość mocne sceny i zachowujemy się czasem jak dzieciaki, które po latach znów dorwały się do ulubionej zabawki. (...) Nas to bardzo kręci, na planie pełna ekscytacja - mówił niedawno w jednym z wywiadów Cezary Pazura. 

"Psy 3. W imię zasad" będzie można oglądać w kinach od 17 stycznia 2020 roku. 

Więcej o: