Piotr Adamczyk i Adam Woronowicz pobici i zakrwawieni. Wszystko dla sztuki na planie filmu "Mayday"

Na instagramowym profilu Piotra Adamczyka pojawiły się niepokojące fotografie aktora razem z Adamem Woronowiczem - obaj panowie są na nich mocno poturbowani. Nie ma się jednak czym martwić, bo to ujęcia prosto z planu komedii "Mayday" w reżyserii Sama Akiny. "Mayday" jest filmową wersją słynnej sztuki Raya Cooneya "Run For Your Wife".
Zobacz wideo

"Z tym gościem nawet scena mordobicia sprawia przyjemność" - podpisał jedno z udostępnionych niedawno zdjęć Piotr Adamczyk, gdzie widzimy go z Adamem Woronowiczem. Panowie wystąpią w "Mayday", nowym filmie Sama Akiny, reżysera "Planety Singli 3". Jej scenariusz jest inspirowany słynną sztuką komediopisarza Raya Cooneya. W sieci można zobaczyć liczne zdjęcia z planu nadchodzącej komedii. 

"Psy 3. W imię zasad". "W tym filmie nie ma grzecznych chłopców!" - Sebastian Fabijański i Tomasz Schuchardt w obsadzie >>

"Mayday" - gwiazdorska obsada w ekranizacji słynnej sztuki

W rolach głównych wystąpią: Piotr Adamczyk, Anna Dereszowska, Weronika Książkiewicz, Adam Woronowicz i Andrzej Grabowski. Na ekranie zobaczymy też m.in. Krzysztofa Czeczota, Sandrę Herbich, Tomasza Oświecińskiego, Kamila Kulę, a nawet Radka Liszewskiego z zespołu disco polo Weekend, który wylansował hit "Ona tańczy dla mnie". Materiał zza kulis z udziałem wokalisty można podpatrzeć na Instagramie Adamczyka:

 

Fabuła sztuki "Run For Your Wife", która jest materiałem źródłowym dla "Mayday", opowiada o przygodach Johna Smitha. Londyński taksówkarz-bigamista przez lata prowadzi podwójne życie jako kochający mąż Mary i... równie kochający mąż Barbary. Kiedy Smith ulega wypadkowi samochodowemu, jego wielka tajemnica wychodzi na światło dzienne, pociągając za sobą łańcuch zwariowanych sytuacji. Bohater musi opanować chaos, który nadciąga zewsząd - od małżonek, przez media, aż po policję.

Adamczyk udostępnił zdjęcie ze swoimi filmowymi żonami i stale towarzyszącym mu Adamem Woronowiczem:

 

Aktor ujawnił też, że jedną ze scenerii, w których John Smith będzie walczyć o przetrwanie wśród stworzonego samodzielnie rozgardiaszu, jest szpital. Wygląda na to, że taksówkarz bynajmniej nie będzie pacjentem placówki:

 

Z kolei reżyser Sam Akina obiecuje dawkę wrażeń rodem z filmu akcji. Zdjęcie z planu opatrzył opisem: "Dzień 15. Połowa za nami. Bardzo długi dzień, ale było warto. Wielka sekwencja z różnymi ustawieniami kamer, pistoletami, młotami, zapalnikami, krwią, złoczyńcami i grupą komandosów. (...) Te sceny zrobią totalną furorę". 

 

"Pewnego razu w Hollywood" - jest polski zwiastun. Leonardo DiCaprio wymiata! [WIDEO] >>

Uwielbiana na świecie komedia przeniesiona z desek teatru na ekrany kin

"Mayday" to film twórców serii "Planeta Singli" oraz współscenarzystki "Lejdis" i "Śniadanie do łóżka". Scenariusz powstał na podstawie sztuki Raya Cooneya znanej w Polsce pod tym samym tytułem, co film. Nazwaną w oryginale komedię "Run For Your Wife" grano wielokrotnie dla widowni na całym świecie, a tylko w naszym kraju wystawiano ją tysiące razy w kilkudziesięciu teatrach - jej popularność nadal nie słabnie. 

Zdjęcia do produkcji, które powstają m.in. w Krakowie i Warszawie, rozpoczęły się w lipcu. Premiera "Mayday" jest zaplanowana na 31 stycznia 2020 roku. 

Więcej o: