Justyna Steczkowska w komedii romantycznej. Pierwsze zdjęcia z planu "Jak poślubić milionera"

"Jak poślubić milionera" ma być komediowym przewodnikiem dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach. Wśród gęstej gwiazdorskiej obsady w filmie będzie można zobaczyć Justynę Steczkowską.
Zobacz wideo

Komedie romantyczne mają w Polsce tyle samo zwolenników, co i niezbyt chętnych widzów. Dla tych pierwszych wielkimi krokami nadchodzi nie lada gratka - film "Jak poślubić milionera". Nie wiadomo, czy fabuła komedii ma coś wspólnego z produkcją o tym samym tytule z 1953 roku, gdzie główne role odegrały Marylin Monroe, Lauren Bacall i Betty Grable. Wiadomo za to, że w polskim filmie wystąpi Justyna Steczkowska - to będzie jej pierwszy występ przed kamerą od siedmiu lat.

Wiadomo już, kto zagra Marylę Rodowicz w nadchodzącym serialu TVP o Agnieszce Osieckiej >>

"Jak poślubić milionera" - czy uwodzenia można się nauczyć?

Komedia "Jak poślubić milionera" opowie o grupie bohaterów, którzy zamiast czekać, aż los ześle im upragnioną miłość, biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs uwodzenia. Jeśli przy poszukiwaniach okaże się, że wybranek serca jest milionerem, nikt nie będzie przecież składać reklamacji. Czy faktycznie istnieją sprawdzone metody uwodzenia, które działają na każdego faceta? Jak znaleźć miłość i nie zepsuć wszystkiego w jeden dzień? Na te i inne pytania film obiecuje dać nam odpowiedź. 

Na ekranie zapowiada się istny przegląd gwiazd. W produkcji wystąpią m.in. Małgorzata Socha, Michał Malinowski, Anita Sokołowska, Małgorzata Foremniak, Piotr Polk, Wojciech Mecwaldowski, Mikołaj Roznerski, Edyta Olszówka, Julia Wieniawa, Katarzyna Kwiatkowska czy Sławomir Orzechowski. Pojawi się także wspomniana wcześniej Justyna Steczkowska, która ma na swoim koncie kilka ról filmowych - ostatnio można było ją zobaczyć w "Kanadyjskich sukienkach" Macieja Michalskiego z 2012 roku. 

Nie jest jeszcze znana data premiery "Jak poślubić milionera", ale możemy się spodziewać, że dowiemy się o niej już niedługo. 

Krzysztof Zalewski wyrusza w trasę koncertową i będzie się bił z Grubsonem. Fanów czeka wiele wrażeń >>

Więcej o: