"Toy Story 4". Organek i Soyka wykonali utwory, które możecie usłyszeć w kolejnej części słynnej bajki

"Toy Story 4" to nowa produkcja Pixara i Disneya, którą możemy już oglądać w kinie. RockAndRoll'owy Organek i jazzowy Soyka stanęli przez nowym wyzwaniem. Zaśpiewania piosenki do bajki dla dzieci. Czy dobrze im poszło?
Zobacz wideo

"Toy Story" to słynna produkcja produkcji Pixara we współpracy z Disneyem. Pierwsza część tej serii wyprodukowana została w 1995 roku. Bajka była pierwszym filmem pełnometrażowym stworzonym całkowicie przy pomocy techniki komputerowej. Po sukcesach produkcji wyprodukowano jeszcze dwie kolejne części, a teraz do kin weszła od dawna zapowiadana 4 część kultowej animacji.

Toy Story 4 - w nowej części bajki śpiewają: Organek i Soyka

"Toy Story" to bajka opowiadająca o przygodach zabawek, które gdy ludzie nie patrzą, ożywają. Kowboj Chudy i superbohater Buzz Astral to para przyjaciół, którzy zawsze wpadają kłopoty i razem z innymi zabawkami próbują z nich wybrnąć ratując przy tym świat. W 4 części nowym problemem przyjaciół staje się zaginięcie ulubionej maskotki ich nowej właścicielki -Sztućka.

Organek, który jest artystą znanym z mocnych brzmień i takich utworów jak Nieboskłon i Wiosna, tym razem zaśpiewał coś zupełnie innego. Utwór, który możemy usłyszeć w bajce "Toy Story 4" nazywa się "Nie dam ci tak zmarnować się" i nie ma nic z RockAndRollowego stylu artysty.
Stanisław Soyka wykonał utwór "Druha we mnie masz", który również promuje nową animacje Disney Pixar. Wokalista, który również jest kompozytorem i pianistą, kojarzony jest zwykle z jazzowych brzmień i takich piosenek jak "Cud Niepamięci" czy "Ławeczka-Bajeczka".
Jak dwaj artyści poradzili sobie z wyzwaniem, jakim było stworzenie muzyki do bajki dla dzieci? Posłuchajcie!

 
 
Więcej o: