Twórcy nowego filmu "Mortal Kombat" wybrali odtwórców Raidena, Jaxa, Mileeny i Liu Kanga

W 2021 roku na ekrany kin ma trafić film "Mortal Kombat", będący rebootem produkcji z 1995 roku. Jego twórcy są na etapie ustalania obsady. Wiemy już, kto wcieli się w role Liu Kanga, Raidena, Jaxa i Mileeny.
Zobacz wideo

Z doniesień portalu "The Hollywood Reporter" wynika, że w postać Raidena wcieli się japoński aktor Tadanobu Asano. Występuje on przede wszystkim w rodzimych produkcjach, ale ostatnio mogliśmy go zobaczyć w kilku filmach hollywoodzkich, takich jak "Thor: Ragnarok" czy "Outsider". Wiadomo także, że do obsady "Mortal Kombat" dołączył Mehcad Brooks, który wcieli się w postać Jacksona "Jaxa" Briggsa oraz pochodzący z Chin Ludi Lin, którego obsadzono w roli Liu Kanga. Na srebrnym ekranie pojawi się także Australijka Sisi Stringer - aktorka zagra Mileenę.

"Mortal Kombat" trafi do kin za dwa lata. Jego fabuła wciąż jest tajemnicą

Premiera filmu "Mortal Kombat" została zapowiedziana na 2021 rok. Jednym z producentów tej produkcji jest James Wan, a scenarzystą Greg Russo. Twórcy filmu wciąż nie zdradzili, o czym będzie opowiadać fabuła nowego "Mortal Kombat", choć nieoficjalnie mówi się, że jego głównym bohaterem ma być Cole Turner - bokser, wdowiec, ojciec 12-letniej Emily - podaje filmweb.pl

Więcej o: