Córka Andie MacDowell zagrała w "Once Upon a Time in Hollywood". Mówią, że przyćmiła samą Margot Robbie

Margaret Qualley w "Once Upon a Time in Hollywood" zagrała szaloną hipiskę z sekty Charlesa Mansona i uwodziła bohatera Brada Pitta. Zdaniem wielu widzów swoim występem przebiła nawet Margot Robbie. Niespełna 25-letnia aktorka przygodę z filmem zaczęła przez przypadek, bo najpierw chciała zostać baletnicą. A teraz ma już pierwszą nominację do Emmy.
Zobacz wideo

"Once Upon a Time in Hollywood" polscy widzowie mogą oglądać w kinach od 15 sierpnia. Wśród wielu postaci i bohaterów szczególnie wyrazista była niejaka Pussycat z "Rodziny" Mansona. Żywiołową hipiskę, która łapie stopa i namiętnie podrywa postać Brada Pitta, zagrała Margaret Qualley, córka Andie MacDowell i jej pierwszego męża, Paula Qualleya.

Czytaj też: Należała do sekty Mansona i widziała 'Once Upon a Time in Hollywood'. Mówi, ile prawdy o 'Rodzinie' jest w filmie

Pamiętna scena córki Andie McDowell w "Once Upon a Time in Hollywood"

Margaret Qualley na ekranie pojawia się niemal cały czas z Bradem Pittem. - Sceny z jej udziałem były tak dobre, że nie były wycinane czy przemontowywane - powiedział Tarantino. To absolutny wyjątek, bo reszta aktorów musiała się pogodzić z tym, że duża część z ich zdjęć została odrzucona w czasie montażu.

Quelley na ekranie musiała eksponować swoje stopy. Tarantino jest prawdziwym fetyszystą stóp i wiele jego bohaterek pokazuje je w filmach - Uma Thurman tańczyła na bosaka twista w "Pulp Fiction", a Christoph Waltz wkładał but na stopę Diane Kruger w "Bękartach wojny". Filmowa bohaterka Margaret Qualley uwodzi Cliffa Bootha w jego aucie kładąc nogi na desce rozdzielczej.

Aktorka przyznaje, że miała opory przed kręceniem tego ujęcia i nie chciała pokazywać stóp. A to dlatego, że za młodu uczyła się w szkole baletowej. Długoletnie treningi pozostawiły po sobie ślad i Qualley próbowała przekonać Tarantino, żeby pokazać zbliżenie czegoś innego, np. łokcia, bo jej zdaniem ma brzydkie stopy. Reżyser i Brad Pitt musieli ją długo namawiać. Ostatecznie scena została nakręcona zgodnie z zamysłem.

 

Qualley nie wyprze się podobieństwa do matki, czyli znanej z takich filmów jak "Cztery wesela i pogrzeb" czy "Dzień świstaka" Andie MacDowell, ale przed kamerą radzi sobie naprawdę doskonale. W tym roku została nominowana do nagrody Emmy za rolę w serialu "Fosse/Verdon", gdzie zagrała swoją idolkę, choreografkę Ann Reinking.

Pierwszą rolę w filmie dostała przez przypadek - pojechała odwiedzić swojego chłopaka Nata Wolffa ("Gwiazd naszych wina", "Papierowe miasta") na planie filmowym. Tam tak się spodobała, że sama dostała rolę. To był film "Palo Alto" Gii Coppoli. Odnalazła się w tym na tyle dobrze, że już nie przestała grać. Ma na koncie rolę w serialu HBO "Pozostawieni", filmie Netfliksa "IO", "DeathNote" czy "Nowicjacie". Zagrała także w "Nice Guys. Równi goście" z Russelem Crowe i Ryanem Goslingiem. Niedługo mają się ukazać następne produkcje z jej udziałem - "The Chain" i "My Salinger Year". 

Czytaj też: "Once Upon a Time in Hollywood". Quentin Tarantino odpowiada oburzonej filmem córce Bruce'a Lee. Dolał oliwy do ognia

Więcej o:
Komentarze (40)
Córka Andie MacDowell zagrała w "Once Upon a Time in Hollywood". Mówią, że przyćmiła samą Margot Robbie
Zaloguj się
 • partia_niewidzialnych

  Oceniono 63 razy 63

  Laska z czterech wesel ma 25-letnie dziecko? To ile ja mam lat, do cholery?

 • jakobhorner

  Oceniono 21 razy 13

  bo dostała wyrazistą rolę, a to Robbie rolę kwiatka. Twarz ładna, figura dziecka, dla pedofili.

 • iema3ous

  Oceniono 14 razy 12

  "Pierwszą rolę w filmie dostała przez przypadek - pojechała odwiedzić swojego chłopaka Nata Wolffa na planie filmowym i tak się tam spodobała, że sama dostała rolę "

  Nie wiem czy większym naiwniakiem jest ten, kto po przeczytaniu uwierzy, że córka znanej aktorki w Hollywood dostaje rolę wpadając przypadkiem na plan, czy stażysta z czerskiej, który bezmyślnie kopiuje te brednie z zagranicznych serwisów i się pod tym podpisuje.

 • tenare

  Oceniono 11 razy 7

  Najlepszy jej tekst w filmie (do Brada Pitta) :
  "Zrobić ci laskę?"

 • strzykwa5

  Oceniono 9 razy 3

  Bardzo dobry film i rzeczywiście świetna rola tej panienki, a stopy prezentuje także Margot Robbie więc z tego Tarantino to niezły zbok, chociaż co prawda stopy są teraz numerem dwa na liście popularnych odchyleń.

 • okoni18

  Oceniono 2 razy 2

  Niezła szprota.

 • panna.mela.konfacela

  Oceniono 1 raz 1

  Po matce ma co najwyżej włosy. Nie widziałam jej ojca, ale za grosz w niej Andie.

 • claudiusz

  Oceniono 1 raz 1

  talent zawsze wyplynie,predzej czy pozniej....problem w tym aby dac mu szanse...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX