"Star Wars: The Rise of Skywalker" - specjalny zwiastun z D-23 trafił do sieci! Co się stało z mieczem Rey? [WIDEO]

Niedługo po tym, jak mogli zobaczyć go fani na imprezie D-23, specjalny zwiastun filmu "Star Wars: The Rise of Skywalker" został udostępniony w internecie. Fani komentują przede wszystkim to, jak wygląda miecz świetlny Rey.
Zobacz wideo

"Star Wars: The Rise of Skywalker" - co się stało z Rey i C-3PO? Nowy zwiastun stawia pytania

Czy Rey przeszła na ciemną stronę Mocy? A może to zagrywka twórców, którzy chcą zasiać wątpliwości, a tak naprawdę scena to fragment czyjejś wizji? Dowiemy się pewnie w grudniu, gdy "Star Wars: The Rise of Skywalker" wejdzie do kin.

Inna sprawa, która interesuje wielu wielbicieli sagi to powód, dla którego w zwiastunie C-3PO ma czerwone oczy...

Zwiastun rozpoczynają kadry z klasycznej, oryginalnej trylogii, ale nie zabrakło ujęć z najnowszego - dziewiątego i ostatniego - filmu sagi o Skywalkerach.

"Gwiezdne wojny". Zobaczcie pierwsze spotkanie Harrisona Forda i Marka Hamilla. "Nie mieliśmy pojęcia, co to za film" >>

W najnowszej części "Gwiezdnych wojen" pojawią się po raz kolejny: Daisy Ridley, John Boyega, Lupita N’Yongo, Kellie Marie Tran, Domhall Gleeson, Joonas Suotamo, Jimmy Vee, Naomi Ackie oraz Mark Hamill. Wykorzystane zostaną również zdjęcia nakręcone przed śmiercią Carrie Fisher, która od lat 70. grała księżniczkę Leię.

Podczas D-23, wydarzenia poświęconego produkcjom Disneya, pokazany został również nowy plakat, który zapowiada "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie".

Więcej o: