"Mortal Kombat 11" - Czy usłyszymy głos Arnolda Schwarzeneggera, wybierając postać Terminatora?

Na Gamescom 2019 wydawcy gry Mortal Kombat ujawnili, jakie postacie pojawią się w nowej odsłonie popularnej gry. Oficjalnie potwierdzono, że gościnnym wojownikiem będzie wyczekiwany przez wielu Terminator.
Zobacz wideo

Wielu liczyło, że postać grana przez Arnolda Schwarzeneggera, pojawi się w nowej części Mortal Kombat. To nie jedyna niespodzianka dla fanów, bo w grze pojawi się jeszcze Joker i Sindel. NetherRealm Studios miało dla graczy także złą wiadomość. Niestety podczas walki, w której wybierzemy na naszą postać Terminatora, nie usłyszymy głosu Arnolda Schwarzeneggera. Twórcy oficjalnie potwierdzili, że aktor nie będzie dubbingował gry. 

Czytaj też: James Cameron tłumaczy, co się będzie działo w nowym "Terminatorze". Schwarzenegger ma zagrać coś nowego

Jakie nowe postacie wystąpią w "Mortal Kombat 11"?

"Mortal Kombat 11" zaoferuje graczom łącznie szóstkę nowych bohaterów. W grze, która miała premierę w kwietniu, dostępni są już czarnoksiężnik Shang Tsung oraz indiański szaman Nightwolf. Teraz na swój debiut czeka Terminator T-800, znany z filmów z Arnoldem Schwarzeneggerem. Znany zabójca z przyszłości będzie dostępny od 8 października. Po nim przyjdzie kolej na Sindela (26 listopada), Jokera (28 stycznia 2020) oraz Spawna (17 marca 2020). Poniżej zwiastun gry zamieszczony przez Playstation, w którym możemy podziwiać czarnoksiężnika w akcji.

 

Terminator w "Mortal Kombat 11"  i w kinach

Jeśli już jest się przy temacie Terminatora, warto wspomnieć o nowej części popularnego filmu. "Terminator: Mroczne Przeznaczenie" w Polsce będzie mieć premierę 8 listopada tego roku i będzie kontynuacją filmów reżyserowanych przez Jamesa Camerona. Twórca, który tym razem będzie tylko producentem, postanowił pominąć wątki z trzech filmów, które zrobiono bez jego udziału. Tak więc kolejna odsłona będzie nawiązywać tylko do filmu "Terminator 2: Dzień sądu", który miał premierę w 1992 roku.

 

Czytaj też: "Terminator: Mroczne przeznaczenie". Sara Connor wraca, a Cameron ignoruje wszystkie części poza swoimi

Więcej o: