Kit Harington i Richard Madden z "Gry o tron" spotkają się znowu. U Marvela

Na D23 Expo pojawiła się obsada nowego filmu Marvela "The Eternals". W obsadzie produkcji znaleźli się Kit Harington i Richard Madden, znani z roli Starków w serialu "Gra o tron".
Zobacz wideo

W trakcie D23 Expo, imprezy na której Disney prezentował swoje plany filmowo-serialowe, na scenę wyszła ekipa "The Eternals". Obok twórców nowego filmu Marvela pojawili się: Angelina Jolie (zagra Thenę), Salma Hayek (Ajak) i Brian Tyree Henry (Phastos). Dla fanów serialu "Gra o tron" dobrą wiadomością może być to, że w filmie pojawią się też Kit Harington i Richard Madden. Dwaj serialowi bracia Stark również zostali zaproszeni na scenę podczas oficjalnego przedstawiania obsady. 

Kit Harington zostanie superbohaterem. Wiemy, kogo zagra gwiazdor w nadchodzącym filmie Marvela

 

Najpierw "Gra o tron", potem "The Eternals"

Richard Madden dostał rolę Ikarisa, superbohatera który narodził się 20 tysięcy lat temu na Syberii. Kit Harinton natomiast będzie Dane'em Whitmanem znanym jako Black Knight. Heros znany jest z umiejętności posługiwania się mieczem nazwanym Ebony Blade i już wielokrotnie był członkiem drużyn superbohaterów. 

 


W obsadzie filmu "The Eternals" znaleźli się także: Kumail Nanjiani (Kingo), Lauren Ridloff (Makkari), Lia McHugh (Sprite) i Don Lee (Gilgamesh). Nową produkcję Marvela będzie reżyserować Chloé Zhao. W Polsce film będzie można oglądać od 6 listopada 2020 roku.

Film ma opowiadać o członkach rasy Eternals, którzy zostali wysłani na Ziemię w celu obrony jej przed złymi mocami. Bohaterzy posiadają różne nadludzkie zdolności, a ich historia sięga dziesiątek tysięcy lat wstecz. Ekranizacja jest inspirowana serią komiksów z 1976 roku autorstwa Jacka Kirby'iego.

Więcej o: