"(Nie)znajomi". Co innym powie o tobie twój telefon? Na pewno więcej, niż tego chcesz. Pojawił się zwiastun filmu

Premiera polskiego wcielenia włoskiego hitu "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie" zbliża się wielkimi krokami. W sieci ukazał się zwiastun filmu "(Nie)znajomi", który dobitnie pokaże widzom, ile sekretów są w stanie pomieścić nasze telefony.

Czy w czasach, kiedy telefony stały się największymi powiernikami naszych tajemnic, ujawnienie ich zawartości przyjaciołom i partnerom życiowym może się dobrze skończyć? W filmie "(Nie)znajomi" przekonamy się, jakie konsekwencje będzie mieć na pozór niewinna zabawa ze smartfonami. Na ekranie plejada gwiazd, a w tle Dawid Podsiadło - nie tylko muzycznie.

Zobacz też: Dawid Podsiadło wypuścił "Najnowszy klip" i został producentem filmowym. W nowym teledysku m.in. Maja Ostaszewska i Tomasz Kot >>

"(Nie)znajomi". Co innym powie o tobie twój telefon? Na pewno więcej, niż tego chcesz

W trakcie kolacji grupa przyjaciół decyduje się zagrać w nietypową grę. Muszą pokazywać wszystkim przychodzące na ich telefony wiadomości, a rozmowy prowadzić w trybie głośnomówiącym. Szybko okazuje się, że każdy z uczestników gry skrywa sekrety, którymi wolałby się z nikim nie dzielić, a wieczór, który miał być tylko przyjemnym spotkaniem, obiera nieoczekiwany kierunek.  

Zobacz wideo

W zwariowaną rozgrywkę uwikłają się pary: Ewa (Kasia Smutniak) i Tomek (Tomasz Kot), Anna (Maja Ostaszewska) i Grzegorz (Łukasz Simlat), Czarek (Michał Żurawski) i Ola (Aleksandra Domańska) oraz jedyny w tym gronie singiel – Wojtek (Wojciech Żołądkowicz). "(Nie)znajomi" są inspirowani włoskim filmem "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie", ale - jak napisała Maja Ostaszewska na swoim instagramowym profilu - "w scenariuszu jest również sporo zmian, niespodzianek". 

"(Nie)znajomi". Dawid Podsiadło jednym ze współproducentów filmu

"(Nie)znajomych" promuje utwór Dawida Podsiadły "Najnowszy klip". Przy okazji premiery teledysku do piosenki, w którym zagrała cała obsada filmu, podano informację, że wokalista jest w gronie współproducentów produkcji. Jak twierdzi sam Podsiadło, to jego pierwsza taka, ale zdecydowanie nie ostatnia przygoda ze światem kina:

Z Tadeuszem Śliwą, reżyserem filmu, miałem okazję współpracować już wielokrotnie. W ubiegłym roku zrobiliśmy teledysk do utworu "Początek", który zrobił niesamowity wynik na YouTube. Z pozostałymi członkami ekipy producenckiej też miałem okazję poznać się wcześniej, więc proces dołączenia do projektu przebiegł bardzo naturalnie. Choć na początku rozmawialiśmy o współpracy w warstwie muzycznej, ostatecznie skończyło się na tym, że dołączyłem do filmu jako producent. Jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego, mamy naprawdę wspaniałą obsadę i po prostu bardzo dobry film. To z pewnością dopiero początek mojej przygody ze światem filmu.

Film wyreżyserował wspomniany już Tadeusz Śliwa. Filmowiec jest współautorem adaptacji scenariusza wraz z Katarzyną Sarnowską. "(Nie)znajomi" wchodzą do kin 27 września.

Więcej o: