"Between Two Ferns". Zach Galifianakis ma talk-show i zabije Matthew McConaugheya nie tylko pytaniami [ZWIASTUN]

Nie wszyscy wiedzą, że Zach Galifianakis prawie dekadę temu zaistniał jako gwiazda YouTube'a. Aktor ma własny talk-show "Between Two Ferns", do którego zaprasza gości w typie Baracka Obamy czy Brada Pitta. O programie od dobrej chwili było cicho, ale już wiadomo dlaczego. Netflix wypuszcza film pełnometrażowy na jego temat. W sieci pojawił się zwiastun produkcji.

Wrzesień nie obrodzi na Netfliksie w wiele nowych filmów oryginalnych. Ciężar jedynej premiery podźwignie prawdziwy mocarz - Zach Galifianakis. Jeżeli film "Between Two Ferns" będzie choć w połowie tak rozbrajający, jak jego internetowy oryginał, możemy liczyć na niejednokrotne zerwanie boków ze śmiechu. Pomiędzy dwiema paprotkami Galifianakis ugości całą plejadę gwiazd Hollywood.

Zobacz też: "Kierunek: Noc". Netflix tworzy serial inspirowany powieścią Jacka Dukaja >>

"Between Two Ferns". Zach Galifianakis, dwie paprotki i absolutnie zabójcze pytania

Zach Galifianakis stworzył program "Between Two Ferns" ("Między dwiema paprotkami") wspólnie z portalem Funny Or Die. W stylizowanym na niskobudżetowy programie aktor wciela się w rolę prowadzącego i nie ma żadnych zahamowań przy zadawaniu gościom pytań.  

- Trudno ci utrzymać tę opaleniznę? Pytam, bo żyjesz w cieniu swojej żony - wypalił Galifianakis do Brada Pitta, wtedy jeszcze męża Angeliny Jolie. Baracka Obamę spytał, jak to jest być pierwszym i ostatnim czarnym prezydentem USA, a Bruce Willis usłyszał pytanie o to, czy ma świadomość, że są aktorzy, którzy czasami odrzucają jakieś role. 

Zobacz wideo

W filmie "Between Two Ferns" Zach Galifianakis nadal będzie grać samego siebie. Zgodnie z opisem fabuły aktor zawsze marzył o wielkiej sławie. Jego sny zniszczył jednak Will Ferrell, który odkrył program "Between Two Ferns" i upublicznił go w serwisie Funny or Die, przez co Galifianakis stał się wielkim pośmiewiskiem. Will Ferrell stawia mu ultimatum - albo wyruszy w trasę po Ameryce i zrobi dziesięć odcinków programu, albo traci wszystko. Zach Galifianakis ma apetyt na więcej - chce dostać awans do telewizji. Aktor zbiera ekipę produkcyjną i wyrusza w trasę, aby przeprowadzić serię wywiadów z największymi celebrytami i odbudować swoją reputację.

Jak zapowiada zwiastun, w filmie pojawią się m.in. Matthew McConaughey, który przez prowadzącego straci na moment funkcje życiowe, Benedict Cumberbatch, przy którym nie obyło się bez słynnych żartów z imienia i nazwiska, Peter Dinklage, Chrissy Teigen, David Letterman, Paul Rudd, Rashida Jones, John Legend, Adam Scott, Brie Larson, Jon Hamm, Keanu Reeves i Tessa Thompson. Aż strach pomyśleć, jakie pytania postawi tej imponującej liście gości niepowstrzymany Zach Galifianakis.

Premiera "Between Two Ferns" 20 września na Netfliksie.

Więcej o: