Emilia Clarke śpiewa kultową piosenkę Wham! "Last Christmas" w filmie "Last Christmas". Jest wspaniała

Emilia Clarke zagrała w świątecznej komedii romantycznej i na jej potrzeby zaśpiewała jeden z największych przebojów związanych z Bożym Narodzeniem - kultowe "Last Christmas" zespołu Wham. Zrobiła to a capella i tak uroczo, że już śpiewamy.

Emilia Clarke, najlepiej znana z roli Daenerys Targaryen w "Grze o tron", w nadchodzącym filmie udowodniła, że potrafi też doskonale śpiewać. W możecie jej posłuchać w najnowszym zwiastunie "Last Christmas".

Zobacz wideo

Czytaj też: "Gra o tron". Nowa teoria sugeruje, że los Daenerys został zapowiedziany już w piątym sezonie serialu

"Last Christmas" to historia dziewczyny, która rok po tym, jak prawie umarła z powodu tajemniczej choroby, próbuje poskładać swoje życie na nowo. Pracuje jako elf w świątecznym sklepie, ale ewidentnie nie jest usposobieniem radosnego pomocnika. Przez chorobę stała się cyniczna, ciągle też pakuje się w jakieś tarapaty. Kate ma problemy z piciem, nie słucha zaleceń lekarza i nie potrafi utrzymać zdrowych relacji z ludźmi. Najbardziej chce w życiu śpiewać, ale to też jej nie wychodzi. Wszystko się zmienia, kiedy w jej sklepie pojawia się nietuzinkowy mężczyzna. 

W filmie zagrała także Emma Thompson, która nie tylko wciela matkę głównej bohaterki, ale jest także autorką scenariusza. Jednak czy będzie to świąteczny przebój pokroju "To właśnie miłość" czy "The Holiday" przekonamy się dopiero zimą. Ale śpiewać już zaczynamy.

 

Czytaj też: "Gra o tron". Jason Momoa naprawdę był wściekły, kiedy zobaczył finał serialu

Więcej o: