Sylvester Stallone zapowiedział reboot "Cobry"! W planach także powrót "Tango i Cash"

Sylvester Stallone zapowiedział pracę nad rebootem filmu "Cobra". Produkcja ma być udostępniona jako serial w jednym z serwisów streamingowych.
Zobacz wideo

Jak podaje portal movieweb.com w ostatnim wywiadzie Sylvester Stallone przyznał, że pracuje na rebootem filmu "Cobra". Aktor potwierdził również, że rozpoczął rozmowy na ten temat z reżyserem Robertem Rodriguezem, znanym z filmów takich jak "Sin City - Miasto grzechu", "Od zmierzchu do świtu" czy "Desperado".

Sylvester Stallone zapowiedział reboot "Cobry" - reżyserią ma się zająć Robert Rodriguez

W rozmowie z dziennikarzami Sylvester Stallone przyznał ponadto, że chciałby kontynuować wątek znany z filmu "Tango i Cash". Aktor stwierdził jednak, że nie wyobraża sobie tego filmu bez Kurta Russella, który z kolei uważa, że ze względu na wiek nie nadaje się już do tej roli. Russell miał jednak obiecać, że zastanowi się nad tą propozycją.

"Cobra" to amerykański film sensacyjny z 1986 roku, który wyreżyserowany został przez George'a Cosmatosa na podstawie powieści "Czysta Gra" Pauli Gosling. Za scenariusz odpowiadał m.in. Sylvester Stallone, który zagrał także główną rolę w tej produkcji. W pozostałych rolach wystąpili Brigitte Nielsen, Brian Thompson czy Andrew Robinson.

Film opowiada historię policjanta grupy specjalnej Mariona Cobriettiego, który wpada na trop seryjnego mordercy "Nocnego rzeźnika", który jest także członkiem niebezpiecznej sekty. W śledztwie musi podjąć się ochrony modelki Ingrid, która jest jedynym świadkiem rytualnego zabójstwa, do którego doszło w ramach sekty.

Więcej o: