Disney+ miał już swoją premierę w Holandii. Jakie filmy mogą obejrzeć użytkownicy serwisu?

Wersja próbna usługi Disney+ trafiła już pod holenderskie strzechy. Dzięki temu wiemy, jakie filmy będzie można zobaczyć, wykupując dostęp do serwisu VOD firmy Walta Disneya.
Zobacz wideo

Disney+ w wersji próbnej został uruchomiony w Holandii 12 września. W listopadzie pełna wersja tego serwisu zostanie uruchomiona w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii i Nowej Zelandii. Z czasem usługa ta ma być dostępna na całym świecie. Jej premiera w krajach Europy Środkowej i Wschodniej odbędzie się prawdopodobnie w 2020 roku.

Disney+. Jakie filmy będą dostępne w nowej usłudze Disneya? Ile kosztuje subskrypcja?

Z zapowiedzi dotyczących VOD Disney+ wynikało, że użytkownicy tego serwisu otrzymają dostęp do licznych produkcji głównych wytwórni Walta Disneya, takich jak Walt Disney Pictures, Pixar, Marvel Studios, Lucasfilm, National Geographic oraz wybranych tytułów z 20th Century Fox, Touchstone Pictures, Fox Searchlight Pictures i Hollywood Kino. Czy tak się stało? Z listy tytułów udostępnionych przez portal slashfilm.com wynika, że tak. Wśród produkcji udostępnionej w wersji próbnej Disney+ znajdujemy m.in. stare bajki Disneya, takie jak np. "101 Dalmatyńczyków" z 1961 roku, liczne produkcje Marvela (m.in. "Kapitan Marvel" czy "Avengers: Endgame"), animacje Pixara (np. trzy części "Toy Story"), filmy 20th Century Fox (takie jak "Garfield 2") oraz wiele innych. 

 Subskrypcja Disney w Holandii kosztuje 6,99 euro miesięcznie lub 69,99 euro rocznie. Nie wiadomo jednak, ile będzie kosztować w Polsce.

Więcej o: