"El Camino". Jesse Pinkman musi odejść od przeszłości. Nowy teaser filmowej kontynuacji "Breaking Bad"

W Albuquerque czasów Waltera White'a nikt nie jest bezpieczny. Szczególnie Jesse Pinkman. Netflix zaprezentował nowy teaser i oficjalny plakat filmu "El Camino: A Breaking Bad Movie", który zabierze widzów z powrotem do świata rządzonego przez narkotyki i szemrane biznesy. Jesse Pinkman musi się w nim odnaleźć na nowo.

Po historii Waltera White'a przyszedł czas na opowieść o Jesse'em Pinkmanie. "El Camino: A Breaking Bad Movie", którego akcja toczy się najprawdopodobniej tuż po wydarzeniach z finałowego odcinka kultowego serialu, pokaże widzom walkę Pinkmana o utrzymanie wolności, której uzyskanie nie było łatwe. 

"El Camino". Śledczy poszukują sprawcy dziewięciokrotnego zabójstwa, Jesse'ego Pinkmana

W mrocznym teaserze widzimy stojący na poboczu drogi samochód, w którym siedzi Jesse Pinkman. Bohater słucha w radiu wiadomości, gdzie podawana jest informacja o masakrze w Albuquerque z dziewięcioma martwymi mężczyznami, z których wielu odniosło mnóstwo ran postrzałowych. Fani "Breaking Bad" z pewnością pamiętają, o jakiej masakrze mowa.

 

Jak zapowiada Netflix, Jesse po dramatycznej ucieczce na wolność musi pogodzić się ze swoją przeszłością, żeby móc iść naprzód. Wcześniej mogliśmy obejrzeć teaser, w którym zeznania składa wieloletni współpracownik Walta i Jesse'ego, Skinny Pete, co zwiastuje powrót co najmniej kilku znanych z "Breaking Bad" twarzy. Za scenariusz i reżyserię wyczekiwanego od dawna thrillera odpowiada Vince Gilligan - twórca "Breaking Bad". Producentami filmu są: Mark Johnson, Melissa Bernstein, Charles Newirth, Diane Mercer i Aaron Paul we współpracy z Sony Pictures Television.

Aaron Paul o twórcy "Breaking Bad": Skoczyłbym za nim w ogień, gdyby mnie o to poprosił

Aaron Paul kilka dni temu opublikował na swoim instagramowym profilu wpis w hołdzie dla twórcy "Breaking Bad", Vince'a Gilligana. Aktor opatrzył ich wspólne zdjęcie z sesji promocyjnej słowami:

Ten facet, z którym tutaj stoję, jest powodem, dla którego prowadzę w ogóle jakąś karierę. Skoczyłbym za nim w ogień, gdyby mnie o to poprosił. Tak bardzo mu ufam. Ten gość dał mi szansę, kiedy nikt inny nie chciał mi jej dać. Wstawił się za mną, kiedy prawie wszyscy mówili, że nie nadaję się do "Breaking Bad". Zagrał asem, mówiąc: "Wiecie co? Bez niego nie robię tego serialu". A teraz jesteśmy tutaj. Kocham cię, brachu. Świat niedługo ujrzy nasze sekrety. Oby przed nami było jeszcze wiele lat wspólnych sekretów.
 

Ostatni sekret Paula i Gilligana, "El Camino: A Breaking Bad Movie", pojawi się na Netfliksie już 11 października 2019 roku.

Więcej o: