"Kraina Lodu 2". Nowy zwiastun hitu Disneya wreszcie zdradza zarys fabuły

Nowy zwiastun "Krainy Lodu II" z polskim dubbingiem został niedawno udostępniony przez stronę Disneya w Polsce. Animacja ma pojawić się w polskich kinach w drugiej połowie listopada.
Zobacz wideo

Pierwsza część filmu "Kraina Lodu" trafiła do kin w 2013 roku i zyskała ogromną popularność zarówno jeśli chodzi o samą animację, jak i soundtrack stworzony do filmu. Na kolejną część z tej serii Disney kazał czekać aż sześć lat.

Nowy zwiastun "Krainy Lodu 2" - Disney zdradza pierwsze szczegóły fabuły

W zeszłym tygodniu pojawił się oficjalny plakat promujący drugą cześć "Krainy Lodu", a teraz udostępniony został kolejny zwiastun produkcji. Fabuła "Krainy Lodu 2" ma mieć miejsce trzy lata po wydarzeniach ukazanych w pierwszej serii filmu i jest to jedna z nielicznych informacji, którą potwierdził producent filmu. Trzeci zwiastun, w porównaniu do dwóch poprzednich, zdradza więcej szczegółów dotyczących tego, czego można spodziewać się po nowej części przygód Elsy i Anny.

 

Widzowie poznają dalsze losy Elsy, Anny, bałwana Olafa, Svena i Kristoffa już za dwa miesiące. 22 listopada ma mieć miejsce światowa premiera tego filmu. Główna bohaterka, Elsa, będzie musiała zmierzyć się z pytaniem - dlaczego urodziła się z magiczną mocą. Razem z siostrą i przyjaciółmi wyruszy w podróż, która ma jej pomóc znaleźć odpowiedzi. Zwiastun "Krainy Lodu II" sugeruje ponadto, że także Anna zacznie posiadać nadprzyrodzoną moc. 

Więcej o: