W filmie "Jurassic World 3" powrócą Laura Dern, Jeff Goldblum i Sam Neill z kultowego "Parku Jurajskiego"

W 2021 w kinach ukaże się trzecia część serii "Jurassic World" z Chrisem Prattem i Bryce Dallas Howard. Jak poinformował portal Deadline, w filmie zobaczymy ponownie aktorów znanych z "Parku Jurajskiego". Laura Dern, Jeff Goldblum i Sam Neill odegrają swoje stare role.
Zobacz wideo

W przyszłym roku ruszy produkcja filmu "Jurassic World 3" w reżyserii Colina Trevorrowa. Filmowiec podczas seansu swojego filmu krótkometrażowego "Battle at Big Rock", którego akcja dzieje się rok po wydarzeniach fabuły "Jurassic World: Upadłe królestwo", potwierdził, że w jego kolejnym dziele wystąpią Laura Dern, Jeff Goldblum i Sam Neill. Cała trójka aktorów wcieli się w odgrywane wcześniej postaci Ellie Sattler, dr. Iana Malcolma i Alana Granta.

Zobacz też: Keanu Reeves przeczytał scenariusz czwartej części "Matrixa". "Jest bardzo ambitny" >>

Dern, Goldblum i Neill wracają do świata dinozaurów w "Jurassic World 3"

Gwiazdy "Parku Jurajskiego" nie brały do tej pory znaczącego udziału w ożywionej w 2015 filmem "Jurassic World" franczyzę. Goldblum co prawda pokazał się na kilka chwil w "Jurassic World: Upadłe królestwo" z 2018 roku, ale Neill i Dern ostatni raz byli widziani w filmie "Jurassic Park III". Laura Dern ogłosiła wielki powrót swój i swoich kolegów na Instagramie, gdzie udostępniła zdjęcie z Colinem Trevorrowem:

 

Szczegóły fabuły "Jurassic World 3", który Colin Trevorrow wyreżyseruje i napisze, cały czas są owiane tajemnicą. W "Jurassic World: Upadłe królestwo" dinozaury zostały wypuszczone na wolność decyzją amerykańskiego Senatu, co rozpoczęło tzw. erę neojurajską. Kolejny film najpewniej będzie dotyczył konsekwencji tego postanowienia. Trevorrow dotknął wątku nowego okresu w dziejach ziemi we wspomnianej wcześniej krótkometrażówce "Battle at Big Rock", którą możecie obejrzeć poniżej.

 

"Jurassic World 3" ma się ukazać 11 czerwca 2021 roku.

Więcej o: