Sylvester Stallone dziękuje fanom Rambo: "kochałem każdą sekundę grania tej niesamowitej postaci"

Sylvester Stallone opublikował nagranie, które skierowane jest do fanów filmów z serii Rambo. Aktor podziękował wszystkim za wspieranie go w odtwarzaniu roli legendarnego komandosa.
Zobacz wideo

Sylvester Stallone na swoim oficjalnym koncie na Twitterze udostępnił nagranie, w którym dziękuje fanom produkcji "Rambo", za wieloletnie wsparcie. Filmik trafił na portale społecznościowe aktora kilka dni po premierze ostatniego filmu z tego cyklu - "Rambo: Ostatniej krwi".

Sylvester Stallone dziękuje widzom i żegna się z filmami z serii "Rambo"

W wiadomości dołączonej do nagrania aktor napisał: "Po finalnej walce Rambo... Wykończony, 6 kilogramów lżejszy, ale wdzięczny i dumny, że mogę być tutaj dla Was. Kocham was wszystkich tak, jak kochałem każdą sekundę grania tej niesamowitej postaci...".

Od premiery "Rambo: Ostatnia krew" komentatorzy nie zostawiają zbyt dobrych opinii dla tej produkcji. Ostatnią część "Rambo" skrytykował między innymi twórca książkowych powieści o tym bohaterze, David Morrell. Pisarz na swoim portalu społecznościowym napisał - Zgadzam się z negatywnymi recenzjami. Ten film to jeden wielki bałagan. Wstydzę się tego, że moje imię będzie z tym kojarzone.

Ostatnia część "Rambo" pokazuje bohatera, który w ostatnim czasie coraz rzadziej sięga po broń, a częściej po butelkę. Komandos w ostatnim czasie nawiedzany jest wspomnieniami z dawnych walk z przeciwnikami oraz wizjami osób, które stracił. Bohater będzie musiał ponownie stanąć do walki, by pomóc swojej przyjaciółce ratować jej córkę. Rambo po raz kolejny pokaże, jak bardzo jest bezwzględny, gdy walczy o coś, na czym mu zależy.

Więcej o: