HBO opóźnia premierę trzeciego sezonu "Watahy". Wiemy dlaczego

Premiera trzeciego sezonu serialu "Wataha" w HBO i HBO GO odbędzie się później, niż pierwotnie zakładano. Decyzję tę podjęto po to, aby zapewnić jak najlepsze ułożenie emisji seriali w jesiennej ramówce.
Zobacz wideo

Serial „Wataha” miał wrócić do HBO i HBO GO 30 października. Nadawca postanowił jednak przesunąć  termin premiery, w związku z czym trzeci sezon tego serialu zobaczymy dopiero w niedzielę 6 grudnia. Dlaczego? W rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl decyzję tę wyjaśniła deputy marketing director HBO Polska Agnieszka Niburska.

- Mamy niezwykle bogatą programowo jesień, zatem aby zapewnić jak najlepsze ułożenie emisji seriali zdecydowaliśmy, że najbardziej optymalnym terminem premiery najbardziej wyczekiwanej produkcji HBO, czyli „Watahy", będzie 6 grudnia - powiedziała Niburska.

Premiera "Watahy" odbędzie się w grudniu. Do obsady dołączył m.in. Borys Szyc

Przypomnijmy, że do obsady "Watahy" w trzecim sezonie dołączyli Borys Szyc, Evgeniya Akhremenko, Olga Bołądź, Maria Maj, Filip Gurłacz, Agnieszka Suchora oraz Michał Kaleta. Na ekranach telewizorów, komputerów i smartfonów zobaczymy także Leszka Lichotę i Aleksandrę Popławską. O czym opowiadać będzie nowy sezon "Watahy"? Akcja zaczyna się, gdy Straż Graniczna zatrzymuje dwóch migrantów, którzy próbowali uciec z Polski na Ukrainę. Rebrow (Leszek Lichota), idąc ich tropem, niespodziewanie odkrywa miejsce zbrodni. Brutalne zabójstwo odbija się echem w całej Polsce. Markowski rozpoczyna śledztwo, a Rebrow zgłasza się po pomoc do Dobosz, zakładając, że sprawa może mieć drugie dno. Pnąca się po szczeblach kariery w Warszawie Dobosz niechętnie wraca w Bieszczady.

Więcej o: