"Irlandczyk". Robert De Niro nikogo się nie boi - nawet prezydenta. Jest oficjalny zwiastun filmu Martina Scorsesego

Robert De Niro pojawił się niedawno w programie "The Tonight Show with Jimmy Fallon", gdzie został zaprezentowany ponaddwuminutowy trailer filmu "Irlandczyk" w reżyserii Martina Scorsesego. Zwiastun nie pozostawia wątpliwości, że w listopadzie czeka nas prawdziwa filmowa uczta.
Zobacz wideo

Pierwszy od trzech lat film Martina Scorsesego zapowiada się nader ekscytująco. Na ekranie wystąpią razem żywe legendy kina: Robert de Niro, Al Pacino, Joe Pesci i Harvey Keitel. Film potrwa ponad trzy godziny. Za pośrednictwem programu Jimmy'ego Fallona w sieci zadebiutował oficjalny zwiastun "Irlandczyka", w którym możemy podziwiać zadziwiająco smaczne efekty komputerowego odmłodzenia bohaterów. 

"Irlandczyk". Robert De Niro i spółka idą na wojnę z prezydentem Kennedym

Jak Jimmy Fallon zdradził przed zaprezentowaniem trailera podczas wywiadu z Robertem De Niro, "Irlandczyk", którego scenariusz powstał na podstawie książki Charlesa Brandta "I Heard You Paint Houses", może się poszczycić "wszystkim, czego się chce od filmu Scorsesego". Prowadzący, który miał już okazję zobaczyć film, wychwalał chemię obsady i okrzyknął występ De Niro absolutnie wspaniałym. Zwiastun wyczekiwanego "Irlandczyka" możecie obejrzeć poniżej:

 

O czym opowie "Irlandczyk"?

Rozgrywająca się na przestrzeni kilkudziesięciu lat saga poświęcona jest jednej z największych zagadek kryminalnych w historii Stanów Zjednoczonych - tajemniczemu zaginięciu legendarnego przywódcy związków zawodowych Jimmy’ego Hoffy (Al Pacino). Widzowie wezmą udział w brutalnej podróży, podczas której zostaną przed nimi odsłonięte kulisy funkcjonowania przestępczego półświatka, wewnętrznych walk o wpływy oraz kryminalnych powiązań ze światem polityki. W obsadzie m.in. wspomniani już Robert De Niro, Al Pacino, Harvey Keitel i Joe Pesci, a także Ray Romano, Bobby Cannavale czy Anna Paquin.

Premiera "Irlandczyka" na Netfliksie odbędzie się 27 listopada. Wcześniej film będzie pokazywany przez kilka tygodni w wybranych amerykańskich kinach.

Więcej o: