"Futro z misia" - jest zwiastun. Wraca ekipa z "Chłopaki nie płaczą" [18+]

Chociaż to zupełnie inna historia, nie da się uniknąć porównać komedii "Futro z misia" do kultowego filmu "Chłopaki nie płaczą". Na planie spotkali się bowiem Michał Milowicz, Cezary Pazura, Edward Lubaszenko, Mirosław Zbrojewicz, Bohdan Łazuka i Olaf Lubaszenko. Co z tego wyszło? Jest pierwszy zwiastun.

Oprócz aktorów znanych z "Chłopaki nie płaczą", w obsadzie filmu reżyserowanego przez Michała Milowicza i Kacpra Anuszewskiego znaleźli się też m.in. Sławomir Zapała i Izabela Miko.

O czym opowiada "Futro z misia"?

Zapała gra romantyka, który w imię uczucia do kochającej luksusy niewiasty, trafia w samo serce gangsterskich porachunków.

Jak zapowiada dystrybutor, jednym z bohaterów "Futra z misia" jest boss podhalańskiej mafii, o wiele mówiącej ksywie Nerwowy (w tej roli Lubaszenko). Jest wściekły, co akurat w jego przypadku jest normalne, bo z natury nie jest oazą spokoju, ale tym razem ma naprawdę dobry powód. Jego ludzie podczas brawurowej akcji ukradli z komisariatu w Tczewie 120 kilogramów ziołowej herbatki. Po co gangsterom ziołowa herbatka? No właśnie. W policyjnym magazynie miała być marihuana, ale ktoś ubiegł zakopiańskich zakapiorów i zwiał z towarem. Całej sprawie bacznie przyglądają się agenci Dzik i Żubr z CBŚ, którzy podejrzewają przekręt na wojewódzką skalę. Tymczasem na Pomorzu ktoś handluje doskonałej jakości "trawką"…

Chociaż producenci podkreślają, że "Futro z misia" to niezależny film i nie tworzą drugiej części "Chłopaki nie płaczą", to klimat obu filmów ma być podobny - za scenariusz odpowiada zresztą Olaf Lubaszenko, który stał za kamerą hitu z 2000 roku. Produkcja ma trafić do kin 25 grudnia 2019 roku.

Więcej o:
Komentarze (22)
"Futro z misia" - jest zwiastun. Wraca ekipa z "Chłopaki nie płaczą" [18+]
Zaloguj się
 • kamila3345

  Oceniono 12 razy 12

  Gdyby nie scenariusz Chłopaki nigdy nie stałyby się filmem kultowym. Nie zapominajmy o scenarzyście Mikołaju Korzyńskim i aktorach którzy mieli z tego filmu niezły ubaw.

 • nieotake

  Oceniono 12 razy 10

  Nie jest łatwo kręcić filmy o mafii we Wolsce Ludowej.
  Masz bombowy scenariusz, mega ferajnę skrzykujesz, a tu bach - wyskakuje Banaś i kradnie Ci show!

 • part_of_the_game

  Oceniono 12 razy 10

  "Chłopaki" mieli klimat końca lat 90. Tego już się nie da odtworzyć

 • manstain21

  Oceniono 7 razy 7

  Nie ma Laski nie oglądam.

 • dryfulec

  Oceniono 11 razy 7

  Kolejna komedia dziejąca się w środowisku gangsterskim, robiąca z bandziorów fajnych kolesi? Ja dziękuję.

 • wujo1983

  Oceniono 6 razy 6

  Zajawka tak słab, że film bedzie na pewno cieniuuuutki...a nazwiska znanych mają tylko przyciągnąć gawiedź, żeby zostawili monety za bilety. To już było grane tyle razy....

 • tomasz20

  Oceniono 6 razy 6

  Czekam na Kilera III. To było by coś co chciałbym zobaczyć.

 • kka69

  Oceniono 5 razy 5

  Futro z Misiewitza.
  Fajne musi być.
  A to nie są tanie rzeczy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX