''King's Man: Pierwsza misja''. Jest nowy zwiastun i plakat filmu

Wytwórnia filmowa 20th Century Fox zaprezentowała w mediach społecznościowych nowy zwiastun filmu ''King's Man: Pierwsza misja''. Oprócz trailera opublikowano także plakat promujący tę produkcję.
Zobacz wideo

''King's Man: Pierwsza misja'' to prequel popularnej serii "Kingsman", której reżyserem jest Matthew Vaughn. Akcja trzeciej części tej produkcji będzie działa się w czasach I wojny światowej. W dystrybutorskim opisie filmu czytamy: "Gdy najgorsi w historii tyrani i zbrodnicze umysły łączą się, by opracować plan wojny, która zniesie z powierzchni Ziemi miliony istnień, jeden człowiek musi podjąć wyścig z czasem, aby ich powstrzymać".

Przypomnijmy, że filmowa seria "Kingsman" oparta jest na komiksach “The Secret Service” autorstwa Marka Millara i Dave'a Gibbonsa.

''King's Man: Pierwsza misja''. Premiera filmu już w lutym 2020 roku

Wiadomo już, że w filmie ''King's Man: Pierwsza misja'' zagrają m.in. Ralph Fiennes, Tom Hollander, Djimon Hounsou, Stanley Tucci, Gemma Arterton oraz Aaron Taylor-Johnson. Twórcy tego obrazu zaprezentowali jego pierwszy trailer już w lipcu. Dziś w internecie pojawił się kolejny zwiastun, a wraz z nim plakat, które będą promować najnowszy film Vaughna. Zobaczcie sami. 

Premiera filmu ''King's Man: Pierwsza misja'' została zaplanowana na 14 lutego 2020 roku. 

Więcej o: