Margot Robbie wraca jako Harley Quinn - zwiastun filmu "Ptaki nocy" [Birds of Prey]

Wytwórnia Warner Bros udostępniła zwiastun filmu "Ptaki nocy", w którym po raz kolejny w rolę Harley Quinn wcieli się australijska aktorka Margot Robbie. Premiera produkcji przewidywana jest na 7 lutego 2020 roku.
Zobacz wideo

Margot Robbie po raz pierwszy zagrała Harley Quinn w filmie "Legion Samobójców", który nie zyskał zbyt dobrych recenzji wśród krytyków. Mimo wszystko rola szalonej dziewczyny Jokera przyniosła jej popularność wśród entuzjastów komiksów. Teraz bohaterka doczekała się własnej produkcji, w której uwagę widzów mają skupić kobiece postaci.

Zwiastun filmu "Ptaki nocy" - emancypacja Harley Quinn i siła kobiet w Gotham

"Ptaki nocy" to film zaczynający się od rozstania Harley Quinn z Jokerem. Kobieta zamiast się załamywać, dołącza do innych superbohaterek - Czarnego Kanarka (w tej roli Jurnee Smollet-Bell), Łowczyni (Mary Elizabeth Winstead) i Renee Montoyi (Rosie Perez), które chcą uchronić małą dziewczynkę przed zdeterminowanym przestępcą - Czarną Maską, którego zagrał Ewan McGregor.

 

O tym, jak wygląda siła kobiet w Gotham, będzie można przekonać się 7 lutego 2020 roku, kiedy zapowiadana jest światowa premiera "Ptaków nocy". W Stanach Zjednoczonych film ma mieć kategorię R. co oznacza, że osoby poniżej 17. roku życia mogą obejrzeć film tylko z osobą dorosłą. Za reżyserię filmu odpowiada Cathy Yan. Pełny tytuł tego filmu brzmi "Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)".

Więcej o: