Netflix przedstawił trailer filmu "6 Underground". Gra w nim m.in. Ryan Reynolds

Netflix zaprezentował trailer filmu "6 Underground", w którym grają takie gwiazdy jak Ryan Reynolds, Ben Hardy i Mélanie Laurent. Reżyserem tego obrazu jest Michael Bay. O czym będzie ten film?
Zobacz wideo

"6 Underground" to opowieść o sześciu miliarderach, którzy pozorują własną śmierć i tworzą elitarną grupę, która zajmuje się tropieniem znanych przestępców. Każdy z bohaterów filmu specjalizuje się w innej dziedzinie, a do zespołu dołącza po to, aby wymazać swoją przeszłość i wpłynąć na przyszłość. Liderem grupy jest tajemniczy lider, w którego rolę wciela się Ryan Reynolds. Pozostałych członków grupy grają:  Mélanie Laurent,  Manuel Garcia-Rulfo, Adria Arjona, Corey Hawkins oraz Ben Hardy.

"6 Underground". Premiera nowego filmu Michaela Baya już 13 grudnia

Reżyserem filmu "6 Underground" jest Michael Bay, twórca znany z takich filmów jak "Pearl Harbor" czy znana seria filmów "Transformers". Za scenariusz do nowej produkcji Netflixa opowiedzialni są Paul Wernick i Rhett Reese. Film ma mieć swoją premierę właśnie na popularnej platformie VoD, w dniu 13 grudnia 2019 roku. 

Więcej o: