"Terminator: Mroczne przeznaczenie". Jest nowy trailer filmu z Arnoldem Schwarzeneggerem

Wytwórnia Paramount Pictures zaprezentowała zwiastun filmu "Terminator: Mroczne przeznaczenie". Na srebrnym ekranie po raz kolejny zobaczymy Lindę Hamilton i Arnolda Schwarzeneggera.
Zobacz wideo

"Terminator: Mroczne przeznaczenie" to szósty pełnometrażowy film serii o Terminatorze, a zarazem pierwszy od 28 lat obraz wyprodukowany przez jej twórcę, Jamesa Camerona. Produkcja ta będzie opowiadać o powrocie Sarah Connor, której celem będzie ochrona dziewczyny imieniem Dani. Zagrożenie dla młodej kobiety stanowić będzie nowy Terminator Rev-9.

"Terminator: Mroczne przeznaczenie". Twórca serii został producentem nowego filmu

W filmie "Terminator: Mroczne przeznaczenie" zobaczymy m.in. Lindę Hamilton i Arnolda Schwarzeneggera, których znamy z poprzednich części serii. Oprócz nich na ekranie pojawią się Edward Furlong, Mackenzie Davis, Natalia Reyes, Gabriel Luna, Diego Boneta oraz Jude Collie. Za scenariusz i reżyserię nowego filmu o Terminatorze odpowiada Tim Miller. Twórca oryginału, James Cameron, został producentem tego obrazu.

 

Premiera filmu "Terminator: Mroczne przeznaczenie" w Stanach Zjednoczonych planowana jest na 1 listopada 2019 roku, z kolei w Polsce ma się on ukazać 8 listopada 2019.

Więcej o: