Październik w serwisach VoD. Jakie seriale warto obejrzeć w tym miesiącu?

Miłośnicy seriali z pewnością nie będą się w tym miesiącu nudzić. Najpopularniejsze serwisy VoD, takie jak Netflix, HBO Go czy Amazon Prime Video przygotowały dla swoich abonentów sporą dawkę nowości. Co warto obejrzeć w październiku?
Zobacz wideo

W październiku na serwisach VoD swoją premierę będą mieć zarówno całkiem nowe obrazy, jak i kolejne odsłony seriali znanych i lubianych. Oto subiektywny wybór seriali, które warto zobaczyć w tym miesiącu.

1. "BoJack Horseman", Netflix

Jednym z największych serialowych hitów tego miesiąca będzie z pewnością "BoJack Horseman", którego historia dobiega już końca. Finałowy sezon tej oryginalnej kreskówki dla dorosłych został podzielony na dwie części - pierwsza z nich pojawi się na Netflixie 25 października tego roku, a kolejna 31 stycznia. Za najpopularniejszym człowiekiem-koniem w historii kina z pewnością będzie tęsknić wielu fanów.

 

2. "Katarzyna Wielka", HBO GO

"Katarzyna Wielka" to miniserial, za którego produkcją stoją HBO i brytyjski Sky. Ten fakt napawa wielu optymizmem, bo duet ten dał nam już okrzyknięty najlepszym serialem w historii "Czarnobyl". Choć produkcja ta trafiła do serwisu HBO 3 października, już zebrała pozytywne recenzje. Dużym atutem tej produkcji jest Helen Mirren, która wcieliła się w rolę rosyjskiej carycy.

 

3. "Costume Quest", Amazon Prime Video

Osoby, które kochają animowane seriale, mogą polubić produkcję "Costume Quest", będącą adaptacją gry RPG o tym samym tytule. Za jej stworzenie odpowiedzialni są twórcy "Pory na przygodę". Serial ten opowiada o grupie dzieciaków, które podczas Halloween odkrywają, że ich kostiumy zapewniają im supermoce. Drugą część pierwszego sezonu tej produkcji można obejrzeć na Amazon Prime Video od 13 października.

 

4. "Watchmen", HBO Go

Miłośnicy produkcji superbohaterskich znajdą w tym miesiącu coś dla siebie. Na HBO Go premierę będzie miał serial "Watchmen", który inspirowany jest historią znaną z komiksu Alana Moore’a i Dave’a Gibbonsa. Można się spodziewać, ze produkcja ta została wykonana z niemałym rozmachem. Niektórzy spekulują, że produkcja ta może dorównać popularności "Gry o tron". Czy tak będzie? Dowiemy się po 21 października.

 

5. "Dom kwiatów", Netflix

Już 18 października abonenci Netflixa będą mogli zobaczyć drugi sezon serialu "La Casa de las Flores", czyli "Dom kwiatów". To historia o rodzinie, która prowadzi wspólny biznes, ale także ukrywa wiele mrocznych tajemnic. Produkcja ta to świetny wybór dla miłośników czarnych komedii. 

 
Więcej o: