Rick i Morty wracają do akcji! Jest nowy zwiastun i data premiery czwartego sezonu

Adult Swim zaprezentował nowy zwiastun serialu "Rick i Morty". Dowiadujemy się z niego, że genialny naukowiec i jego rozchwiany emocjonalnie wnuk wrócą na ekrany już w listopadzie. Fani tej produkcji z pewnością nie będą się nudzić.
Zobacz wideo

Twórcy serialu "Rick i Morty" Justin Roiland oraz Dan Harmon w ubiegłym roku potwierdzili, że nawiązali dalszą współpracę z Adult Swim. Dzięki temu kontraktowi ma powstać 70. nowych odcinków przygód Ricka i Morty'ego. Z zapowiedzi wynika, że nowe sezony mają ukazywać się częściej i regularniej. Czy rzeczywiście tak będzie, dowiemy się wkrótce. Dziś pewne jest jedynie to, że sezon czwarty tej produkcji ma mieć swoją premierę w niedzielę 10 listopada. 

Premiera "Rick i Morty". Adult Swim będzie dawkować widzom przyjemności

10 listopada Adult Swim zaprezentuje pięć odcinków czwartego sezonu "Ricka i Morty'ego". Na kolejne będziemy musieli trochę poczekać. Jak długie będą to oczekiwania? Tego wciąż nie wiadomo. Z doniesień medialnych dowiadujemy się jednak, że już na etapie powstawania odcinków do sezonu czwartego Justin Roiland i Dan Harmon pracowali także nad materiałem do sezonu piątego. Istnieje więc duża szansa na to, że kolejne odcinki "Ricka i Morty'ego" pojawią się niebawem.

Jakie szalone przygody czekają na Ricka i Morty'ego w czwartym sezonie? Rąbka tajemnicy uchyla najnowszy zwiastun tej produkcji, który znajdziecie poniżej. 

 
Więcej o: