Gwiazda "Jak poznałem waszą matkę" znalazła się w obsadzie nowego "Matriksa"

Neil Patrick Harris, aktor który zdobył popularność dzięki serialowi "Jak poznałem waszą matkę" znalazł się w obsadzie aktorskiej dla kontynuacji serii "Matrix". Zdjęcia do tej produkcji wystartują na początku 2020 roku.
Zobacz wideo

W kontynuacji jednej z najsłynniejszych filmowych produkcji science-fiction pojawi się aktor znany z komediowych ról. Neil Patrick Harris niedawno dołączył do obsady "Matrix 4".

"Matrix" - w kontynuacji serii pojawi się Neil Patrick Harris

Aktor znany z serialu "Jak poznałem waszą matkę" dołączy do Keanu Reevesa, Carrie-Anne Moss i Yahya'ego Abdula-Mateena, których udział w produkcji został już potwierdzony. Nad scenariuszem czwartej części filmu "Matrix" pracuje Lana Wachowski, David Mitchell i Aleksandar Hemon.

Na razie nie wiadomo jaka jest fabuła filmu oraz w jakie postacie wcielą się nowi bohaterowie. Wiadomo tylko, że Kenau Reeves ponownie zagra Neo, a Carrie-Anne Moss pojawi się w roli Trinity. Nie wiadomo, czy w roli Morfeusza zobaczymy Laurence'a Fishburne'a. Według nieoficjalnych informacji produkcja naciska by do tej roli zatrudnić kogoś młodszego.

Zdjęcia do "Matrix 4" mają ruszyć na początku 2020 roku. Premiera filmu będzie miała miejsce najprawdopodobniej do końca 2022 roku. Pierwszy film z serii "Matrix" pojawił się w 1999 roku. Później wyprodukowano jego kontynuacje: "Matrix: Reaktywacja" i "Matrix: Rewolucje". Przy budżecie wynoszącym 63 mln dolarów pierwsza część "Matriksa" zarobiła prawie 464 mln dolarów. W sumie trylogia zarobiła 1,6 miliarda dolarów. Pierwsza seria filmu ma na swoim koncie dwie nagrody BAFTA, dwie statuetki Empire Awards, trzy MTV Movie Awards oraz cztery Oscary - za najlepszy montaż, dźwięk, montaż dźwięku i efekty specjalne.

Więcej o: