"Terminator: Mroczne przeznaczenie". Twórcy pokazali zwiastun dla dorosłych

Film "Terminator: Mroczne przeznaczenie" został zakwalifikowany jako film kategorii "R", co oznacza, że jest przeznaczony dla widzów powyżej 17. roku życia. W sieci ukazał się zwiastun, który tłumaczy, dlaczego tak się stało.
Zobacz wideo

Kategoria wiekowa "R" (od angielskiego słowa "restricted" czyli "ograniczony") oznacza, że film oznaczony tą literą jest odpowiedni dla starszych widzów, czyli osób, które ukończyły 17. rok życia. Produkcje "R" mają ograniczenie wiekowe ze względu na pojawiające się w nich wulgaryzmy, przemoc lub nagość. Takim filmem jest najnowsza produkcja o terminatorze z Arnoldem Schwarzeneggerem i Lindą Hamilton w obsadzie. Możemy się o tym przekonać, oglądając najnowszy zwiastun filmu "Terminator: Mroczne przeznaczenie".

 

Jest nowy zwiastun "Terminatora". Premiera filmu już w listopadzie

Paramount Pictures opublikował na YouTubie tzw. zwiastun "red band", pokazujący sceny, których nie powinni oglądać młodsi widzowie. Najnowszy trailer filmu "Terminator: Mroczne przeznaczenie" pokazuje ujęcia pełne przemocy i dialogi, w których nie brakuje wulgaryzmów. 

Premiera filmu "Terminator: Mroczne przeznaczenie" została zaplanowana na 8 października. 

Więcej o: