"Terminator: Mroczne przeznaczenie". Twórcy pokazali zwiastun dla dorosłych

Film "Terminator: Mroczne przeznaczenie" został zakwalifikowany jako film kategorii "R", co oznacza, że jest przeznaczony dla widzów powyżej 17. roku życia. W sieci ukazał się zwiastun, który tłumaczy, dlaczego tak się stało.
Zobacz wideo

Kategoria wiekowa "R" (od angielskiego słowa "restricted" czyli "ograniczony") oznacza, że film oznaczony tą literą jest odpowiedni dla starszych widzów, czyli osób, które ukończyły 17. rok życia. Produkcje "R" mają ograniczenie wiekowe ze względu na pojawiające się w nich wulgaryzmy, przemoc lub nagość. Takim filmem jest najnowsza produkcja o terminatorze z Arnoldem Schwarzeneggerem i Lindą Hamilton w obsadzie. Możemy się o tym przekonać, oglądając najnowszy zwiastun filmu "Terminator: Mroczne przeznaczenie".

 

Jest nowy zwiastun "Terminatora". Premiera filmu już w listopadzie

Paramount Pictures opublikował na YouTubie tzw. zwiastun "red band", pokazujący sceny, których nie powinni oglądać młodsi widzowie. Najnowszy trailer filmu "Terminator: Mroczne przeznaczenie" pokazuje ujęcia pełne przemocy i dialogi, w których nie brakuje wulgaryzmów. 

Premiera filmu "Terminator: Mroczne przeznaczenie" została zaplanowana na 8 października. 

Więcej o:
Komentarze (3)
"Terminator: Mroczne przeznaczenie". Twórcy pokazali zwiastun dla dorosłych
Zaloguj się
 • noltenick

  Oceniono 7 razy 7

  Zwiastun uświadamia mi że wszystko już było i nic spektakularnie nowego się nie wydarzy, gwiazdy się mega postarzały a i ja za parę chwil też kopnę w kalendarz. Czas to nie płynąca rzeka tylko pieruński wodospad.

 • xttbx12

  Oceniono 3 razy 3

  I pomyśleć że to kiedyś była taka mroczna, ocierająca się wręcz o horror seria... To co zaczęli z terminatorem wyprawiać od części 3 woła o pomstę do nieba. To samo zresztą z serią Predatora, część 1 i 2 to klasyki, współczesne części... cóż, pominę milczeniem. Magia kina lat 80 i 90 chyba już nie wróci.

 • e.olsen

  Oceniono 2 razy 2

  To roboty mają zaprogramowane starzenie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX