Netflix stworzy piąty sezon "Domu z papieru". Jest też prawdopodobna data premiery sezonu nr 4

Hiszpańskie media informują o nieoficjalnych doniesieniach na temat przyszłości serialu "Dom z papieru". Wiele wskazuje na to, że premiera czwartego sezonu odbędzie się już początkiem następnego roku, a Netflix przymierza się do pracy nad sezonem piątym.
Zobacz wideo

"Dom z papieru" to jeden z najpopularniejszych seriali na Netflixie. Nic więc dziwnego, że popularny serwis VoD myśli nad kolejnymi jego odsłonami. Hiszpańskie media obiegło kilka interesujących informacji na temat przyszłości serialu "La casa de papel", które choć nie są oficjalne, są bardzo prawdopodobne.

"Dom z papieru". Premiera czwartego sezonu już w styczniu 2020 roku

Rodrigo de la Serna, czyli odtwórca roli Palermo, powiedział w rozmowie z argentyńską stroną Cadena3, że premiera czwartego sezonu serialu "Dom z papieru" odbędzie się w styczniu 2020 roku. Netflix nie potwierdził tej wiadomości, ale można w nią uwierzyć, biorąc pod uwagę, że przekazał ją mediom członek obsady. To, że zdjęcia do czwartego sezonu już się zakończyły, wiemy na pewno - aktorzy informowali o tym na swoich instagramowych kontach.

"Dom z papieru". Profesor i Lizbona powrócą w piątym sezonie serialu

Dobrą informacją dla fanów "Domu z papieru" jest news, który opublikował serwis FormulaTV. Portal informuje, że piąty sezon "Domu z papieru" został już zamówiony. Zdjęcia mają się zacząć już na początku 2020 roku. Z nieoficjalnych informacji wynika, że wezmą w nich udział Álvaro Morte grający Profesora oraz Itziar Ituño, czyli serialowa Lizbona. FormulaTV zasugerowała także, że niewykluczone jest powstanie szóstego sezonu "Domu z papieru", który w kolejnych sezonach może nabrać bardziej międzynarodowego charakteru, ponieważ akcja może przenieść się poza Hiszpanię.

Więcej o: