Maja Frykowska zażąda odszkodowania od Quentina Tarantino po filmie "Pewnego razu... w Hollywood"?

Po obejrzeniu filmu "Pewnego razu... w Hollywood" w reżyserii Quentina Tarantino Maja Frykowska zastanawia się nad wytoczeniem procesu jego twórcom. Celebrytka chce "walczyć o prawdę po zamordowanym dziadku", Wojciechu Frykowskim, który został przedstawiony w najnowszym filmie Tarantino.

16 sierpnia 2019 roku miała miejsce polska premiera filmu "Pewnego razu... w Hollywood", którego reżyserem jest Quentin Tarantino. Jeszcze zanim obraz ten trafił na ekrany, wzbudzał kontrowersje. Wszystko dlatego, że w najnowszym filmie twórcy takich filmów jak "Django" czy "Bękarty Wojny" poruszony został temat zabójstwa żony Romana Polańskiego, Sharon Tate. Amerykańska aktorka i modelka została zamordowana przez członków sekty Charlesa Mansona. W nocy z 8 na 9 sierpnia 1969 roku wraz z będącą  w ciąży Sharon Tate zginęli jej znajomu - Abigail Folger,  Jay Sebring oraz dziadek Mai Frykowskiej - Wojciech Frykowski.

Quentin Tarantino może spodziewać się pozwu? Maja Frykowska: "Zależy mi, by przedstawić prawdę"

Maja Frykowska po obejrzeniu filmu Tarantino zapowiedziała, że chce "walczyć o prawdę o swoim dziadku". Niewykluczone, że będzie domagać się odszkodowania od twórców filmu.

"Zabójstwo dziadka przez sektę Mansona to tragiczny i bolesny rozdział w historii mojej rodziny. Dziś walczę o prawdę po zamordowanym dziadku. A sprawa pieniędzy z odszkodowania jest trudną sprawą, jednak za wcześnie by o tym mówić. Pieniądze nie są dla mnie najważniejsze. Zależy mi, by przedstawić prawdę o tym, kim był i jaki był naprawdę Wojciech Frykowski. Przez lata narosło wokół niego wiele legend. Mój dziadek był przyjacielem Romana Polańskiego, otwartym, zdolnym filmowcem, przed którym w Hollywood otwierały się drzwi kariery. Jednak jego życie skończyło się przedwcześnie" - powiedziała Frykowska w rozmowie z portalem Plejada.pl

Więcej o:
Komentarze (35)
Maja Frykowska zażąda odszkodowania od Quentina Tarantino po filmie "Pewnego razu... w Hollywood"?
Zaloguj się
 • bezpieczna123

  Oceniono 75 razy 69

  Wyludzanie metoda na wnuczka...

 • kupidon

  Oceniono 72 razy 58

  zapomniana maja / agnieszka frykowska zobaczyła możliwość lansu na trupie przodka, którego nawet nie znała. jak wytoczy sprawę tarantino, usłyszy o niej cały świat. i o to chodzi, o to chodzi.

 • panna.mela.konfacela

  Oceniono 51 razy 41

  Panna Frytka wie lepiej, co robił jej przodek niż ci, co robili to z nim.
  Im bardziej będziesz się dziunia zastrzegać, tym bardziej będzie jasne, że wywąchałaś łatwy pieniądz.

 • kadykianus

  Oceniono 29 razy 25

  O co chodzi tej kretynce? Widziałem ten film. Postać jej dziadka nawet nie wypowiada w nim słowa i występuje może przez 20 sekund.

 • szoferek1

  Oceniono 24 razy 16

  A co tam "nieprawdziwego" że dziadek ćpał czy że dziadek niuchał?

 • doomsday

  Oceniono 29 razy 13

  Gdyby Frykowski nie był naćpany i pijany, to pewnie żyłby do dzisiaj. Napadły to towarzystwo nastoletnie dziewczęta z jednym męskim byczkiem.

 • marywil2012

  Oceniono 17 razy 13

  nie chcesz znać prawdy o dziadku. to może być bardzo bolesne.

 • beata.00

  Oceniono 14 razy 12

  "Zależy mi, by przedstawić prawdę o tym, kim był i jaki był naprawdę Wojciech Frykowski."

  Je* ją? Nic nie zafałszowano na jego temat, bo jego w tym filmie prawie nie ma, film nie jest o nim. Wojciech Frykowski pojawia się w filmie przez chwilę, dowiadujemy się że jest przyjacielem Polańskiego z Polski i tyle.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX