HBO GO podnosi cenę za subskrypcję. Nowy cennik od 21 listopada. Ile zapłacimy?

HBO GO zapowiedziało zbliżającą się podwyżkę ceny subskrypcji. Użytkownicy tej platformy streamingowej otrzymali wiadomość, z której wynika, że już wkrótce będą płacić miesięcznie o pięć złotych więcej.
Zobacz wideo

HBO GO zapowiedziało podwyżkę ceny za subskrypcję z 19,99 zł do 24,99 zł. Zmiana w cenniku ma nastąpić 21 listopada. Wraz z nowym okresem rozliczeniowym po tym dniu użytkownicy HBO GO zapłacą o pięć złotych więcej. Z czego wynika ta podwyżka?

HBO GO podnosi ceny, bo firma "zwiększyła nakłady na produkcję i zakupy programowe"

HBO GO poinformowało swoich użytkowników, że wzrost ceny za subskrypcję spowodowany jest  zwiększeniem liczby udostępnianych seriali. Chodzi m.in. o amerykańskie produkcje HBO, takie jak "Watchmen"  czy "Czarnobyl", a także "szereg seriali HBO produkowanych w Europie", takich jak "Wataha" czy "Nieświadomi".

- Zwiększyliśmy nakłady na produkcję i zakupy programowe i adekwatnie dostosowaliśmy cenę - w rozmowie z portalem "Wirtualne Media" wyjaśniła Agnieszka Niburska, wicedyrektor marketingu HBO Polska.

Nowy cennik będzie dotyczył zarówno starych, jak i nowych użytkowników HBO GO. Ci ostatni, tak jak do tej pory, będą mogli testować serwis przez siedem dni za darmo.

Więcej o: