"Ukryta gra". Pierwszy zwiastun ostatniego filmu Piotra Woźniaka-Staraka

"Ukryta gra", najnowsza produkcja Watchout Studio ("Bogowie", "Sztuka kochania") z Billem Pullmanem i Robertem Więckiewiczem w reżyserii Łukasza Kośmickiego wejdzie do kin już 8 listopada. Już teraz możemy premierowo zobaczyć zwiastun.

"Ukryta gra" to ostatnia produkcja, przy której pracował producent Piotr Woźniak-Starak. To dzięki jego inicjatywie powstały tak doskonałe filmy jak "Bogowie" o Zbigniewie Relidze i "Sztuka kochania" o Michalinie Wisłockiej. Produkcja opowiada o pojedynku szachowym rozgrywającym się w PKiN, który tak naprawdę może wpłynąć na losy całego świata - USA i ZSRR stoją na krawędzi wojny nuklearnej. Produkcja dostała już nagrody za montaż oraz Nagrodą Specjalną Jury za "propozycję doskonale zrealizowanego kina gatunkowego" na 44. FPFF w Gdyni. Łukasz Kośmicki, reżyser i scenarzysta, zdradza: - "Ukryta gra" to kino z pogranicza thrillera szpiegowskiego i political fiction. Naszym celem nie było budowanie bezpośrednich porównań czy analogii do bieżących wydarzeń społeczno-politycznych, a opowiedzenie ekscytującej historii. Wątek szpiegowski, napięcie między mocarstwami i ryzyko konfliktu nuklearnego to tematy, które mimo upływu lat nie tracą na aktualności.

Więcej o:

Polecane dla Ciebie

Komentarze (4)
"Ukryta gra". Pierwszy zwiastun ostatniego filmu Piotra Woźniaka-Staraka
Zaloguj się
 • matylda1001

  Oceniono 6 razy 6

  Napisali "ostatni film Woźniaka Staraka" tak, jakby zmarły producent był co najmniej jego reżyserem. Włożenie pieniędzy w dobry interes po to żeby potem ciągnąć z tego zyski to jeszcze nie twórczość artystyczna.

 • krejzolka

  Oceniono 1 raz 1

  a ja sie na premiere wybieram ;) uwielbiam kino, a ogladajac ten trailer czlowiek ma ochote na wiecej, zapowiada sie naprawde dobry film, obsada doborowa

 • zalobnik.narodowy

  Oceniono 1 raz 1

  Jak żył to jakoś nie pisaliście że to wychodzi jego film

 • poczunka

  0

  Byłam, obejrzałam i teraz mogę swobodnie ocenić ten film. Otóż moje zdanie jest takie, że świetna produkcja. Film śmiało może konkurować o jakieś zagraniczne nagrody, bo absolutnie na to zasługuje

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX